Jak uzyskać idealną formę, idealną sylwetkę?

Idealna forma. Idealna sylwetka. Kto by jej nie chciał!? Często gęsto zastanawiamy się co robić by mieć idealną sylwetkę? Czy musimy podejmować specjalne diety? Czy musimy godzinami spędzać czas na siłowni? Czy musimy czegoś się wyrzec? Co robić? Co robić? Co robić? Wszędzie tylko piszą i mówią “jedz zdrowo i ruszaj się!”, ale nie piszą żadnych konkretów, jak tego dokonać!?

idealna forma, idealna sylwetka - nasza droga do

Na pewno siedząc na kanapie i pstrykając pilotem po kanałach czy siedząc na fotelu i gapiąc się godzinami w monitor to ładna figura sama do Ciebie nie przyjdzie, a raczej przeciwnie, bo nabędziesz dodatkowych kilogramów. No niestety tak to już jest, że albo ktoś się już rodzi z predyspozycją do bycia “top model” albo musi nad tym sporo popracować. Jednak my znaleźliśmy zdrowy złoty środek! Nie ma tutaj mowy o jakimś medycznym lekarstwie! Po prostu wprowadziliśmy w swoim życiu dawno dawno temu kilka pozytywnych zmian, które pomagają nam uzyskać idealną sylwetkę, idealną formę.

Pierwszym ważnym elementem to wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych na co dzień. I tak tutaj wiele osób ma rację, że to co jemy jest dość istotne, ale wszyscy się pewnie wkurzamy czytając właśnie takie słowa –> wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe! Hmmm jak to łatwo powiedzieć hmmm ale jakie to są te zdrowe nawyki żywieniowe? co wtedy jeść konkretnie a czego unikać? I o tym napiszemy osobne posty z naszymi doświadczeniami i  przemyśleniami żywnościowymi, które zadziałały na nas samych. Zdradzimy Wam wszystkie nasze tajniki żywnościowe oraz przepisy kulinarne na łamach tego bloga i kanału You Tube.

Kolejną ważną sprawą to słynne określenie “ruch to zdrowie”.

Pewnie nie jedna osoba z Was powie, że nienawidzi się męczyć. Dlatego też będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i wiedzą innych ludzi, byście i Wy odnaleźli swoją drogę. Ruch jest naprawdę istotną sprawą w naszym życiu, ale to ma być przyjemność, a nie męczarnia!

Również zmiana sposobu myślenia na temat swojego wyglądu, to dość istotna sprawa na drodze do uzyskaniu idealnej sylwetki. Niestety często mamy skrzywione postrzeganie swojej osoby, a my pomożemy Ci to zmienić! Zostań razem z nami!

Ancia i Yśó