czy mężczyźni boją się pięknych kobiet?

to było dawno dawno temu… któregoś dnia jechałam na uczelnię do Gliwic, tym samym autobusem co zawsze…
 
W autobusie zainteresowała mnie rozmowa trzech chłopaków… co się okazało z podsłuchiwania ;) że byli z tej samej uczelni… ciągle się śmiali… (często jeździli tym samym autobusem co ja)
Na jednym z przystanków, weszła pewna dziewczyna – blond włosa piękność, o długich nogach i cokolwiek miała na sobie wyglądała bardzo seksownie – zauważyłam to nie tylko ja ;) bo gdy weszła nastała cisza!
…dziewczyna zawsze wsiadała na tym samym przystanku, o tej samej godzinie i nigdy (chyba nigdy) nie zdarzyło jej się wysiąść na innym przystanku niż zawsze…
Z moich podsłuchiwań ;) okazało się, że ci chłopcy również często ją widywali w autobusie…
 
Dziewczyna wyszła z autobusu, a faceci co zrobili? Faceci jak to faceci, na widok pięknej kobiety wbili się w szybę, jakby po raz pierwszy i ostatni raz mieli ją zobaczyć w swoim życiu!
 
Tak, tylko że za nią nie oglądali się tylko faceci, ale również kobiety ;)
 
Chyba każda kobieta chciałaby być na jej miejscu… być podziwiana przez wszystkich…
No, może nie każda. Ja lubię być szarą myszką na co dzień, a od czasu do czasu zaskakiwać swoim wyglądem ;)
 
Wrócę do tamtej dziewczyny…
Nigdy nie zauważyłam, żeby ktokolwiek z nią rozmawiał w tym autobusie! To dziwne… przecież widziałam tylu mężczyzn wpatrujących się w nią i komentujących jej urodę – pozytywnie oczywiście…
…może boją się pośmiewiska, gdyby ta nie była zainteresowana ‘rozmową’… albo i nawet jego osobą… wolą wpatrywać się w nieznajomą, chociaż każdy by chciał ją poznać…
przynajmniej znam już taką jedną osobę, która tak właśnie myśli – jeden z tych chłopaków (cicho rozmawiał o tym ze swoimi kolegami)
 
  
Pozdrawiam wszystkich mężczyzn. Szanuję Was!!! Bo przecież jestem związana z jednym z Was… ;)
 
Aneta
  • "Ja lubię być szarą myszką na co dzień, a od czasu do czasu zaskakiwać swoim wyglądem"
    podpisuję się rączkami i nogami. :)

    coś chyba rzeczywiście w tym jest. wydaje mi się, że ogólnie ludzie, niezależnie od płci, boją się ładnych / pięknych osób.

  • Anonimowy

    rzeczywiście coś w tym jest