O NAS

Każdy przychodząc na świat wstępuje na własną drogę, która prowadzi go przez życie. Jeśli ma się szczęście tak jak my to w pewnym momencie nasza indywidualna droga łączy się z drogą innej osoby stając się dwupasmową drogą jednokierunkową. Czasami jednak na naszej drodze pojawiają się objazdy i roboty drogowe, ale wspólnymi chęciami i siłami możemy pokonać tę przeszkodę znajdując odpowiednie rozwiązanie! We dwoje można więcej i lepiej! Ze zdwojoną siłą by razem mknąć do… szczęścia, zdrowia, sprawności, spełnienia siebie, spełnienia nas w codziennym życiu!

Jesteśmy małżeństwem z paroletnim stażem, chociaż znamy się znacznie dłużej. Oboje jesteśmy już po trzydziestce, przez co mamy już spory bagaż doświadczeń. Nie pretendujemy  tu do pozycji jakiegoś guru. Po prostu chcielibyśmy dzielić się z Wami “naszą drogą do …”.

WAŻNE WYDARZENIA:

AKCJA “BLOGERZY DLA SERC” – jako pomysłodawca i organizator ogólnopolskiej akcji wspierającej chore dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu z porozumieniem z Fundacją SCCS. Cała Polska i część Europy, 2015-2016.

bloSilesia – Ancia-wolontariusz na konferencji. Katowice, listopad 2015.

SPOTKANIE PRZY KOMINKU BLOGUJĄCYCH MAM I TATUSIÓW – jako organizator spotkania blogerek z rodzinami. Spotkanie miało dwa cele charytatywne: wsparcie chorych dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz świetlicy środowiskowej stowarzyszenia Fenix – w ramach akcji “Blogerzy dla serc”. Zabrze, październik 2015.

DOŻYNKI W R.O.D. “Nasza Palma” – przeprowadzenie akcji charytatywnej na ogródkach działkowych, w ramach akcji “Blogerzy dla serc”. Przemowa na scenie na dożynkach z podziękowaniem dla biorących udział w akcji. Zabrze, 2015.

MAJOWE SPOTKANIE BLOGEREK W CZECHOWICACH – współorganizator spotkania blogerek urodowych, Gliwice-Czechowice. Spotkanie miało cel charytatywny: wesprzeć chore dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Gliwice, Maj 2014.