Drugie spotkanie blogerek w Rybniku

Rybnik, miasto w którym nigdy jeszcze nie byłam, a wiele dobrego o nim słyszałam. W sobotę, 15 marca, miałam okazję tam być, w samym centrum miasta. Niestety było mi dane zobaczyć tylko rynek i pobliskie uliczki, więc mam nadzieję, że będę miała jeszcze kiedyś okazję trochę pozwiedzać te miasto, a zwłaszcza być nad pięknym rybnickim jeziorem. Nawiasem mówiąc – rybnicki rynek nawet w brzydką pogodę jest uroczy, czysty, zadbany, a przede wszystkim posiada ciekawą architekturę i kolorystykę. Żałuję, że nie wzięłam aparatu.
 

Do Rybnika zawitałam tego dnia głównie z powodu spotkania blogerek, było to drugie zorganizowane tego typu spotkanie w Rybniku, ale moje pierwsze.

Szukając miejsca spotkania, kawiarni Cafe Bosco. Największym dla mnie zaskoczeniem był zaznaczony szlak w centrum Rybnika, miło widzieć takie rzeczy w miastach.

 
 
Spotkanie miało cel integracyjny i spotkały się tutaj głównie blogerki urodowe. Super, że miałam okazję być w takim gronie.
 
spotkanie blogerek w Rybniku
Część powyższych zdjęć należy do Gosi z Porady Herrbaty.
Cieszę się, że mogłam znowu się z Gosią spotkać.
 
Na spotkaniu były dziewczyny z następujących blogów – przy okazji macie szanse je również poznać, oczywiście jeśli ich  jeszcze nie znacie: 
 
http://challenge-accepteed.blogspot.com – organizatorka spotkania (blog już nie istnieje)
http://ed-like.blogspot.com – organizatorka spotkania

 

 Pozdrawiam Was ciepło dziewczyny!

*   *   *

Zapomniałam dodać – co najważniejsze
w trakcie spotkania odbyła się zbiórka dla zwierząt z rybnickiego schroniska 
dobre uczynki – to lubię!

*   *   *

Dziękuję organizatorką za prezenty, które dostałam na tym spotkaniu, a miało być bez darów!

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Visited 128 times, 1 visits today)