Akcja „Blogerzy dla serc”! I Ty możesz sprawić dzieciom uśmiech!

Akcja „Blogerzy dla serc”! I Ty możesz sprawić dzieciom uśmiech!

5 września 2015 9 przez Nasza droga do

Jakiś czas temu urodził się pomysł zorganizowania „Spotkania przy kominku blogujących mam i tatusiów”, a przy planowaniu tego spotkania postanowiliśmy reaktywować naszą akcję dotyczącą  wspierania dzieci  ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu!

W tamtym roku GosiaPorady Herrbaty  zaproponowała mi współpracę przy organizacji spotkania dla blogerek urodowych. Urodził mi się właśnie wtedy pomysł wspierania dzieci z problemami sercowymi, który udało nam się zrealizować! Na spotkaniu tym wraz z Gosią i uczestniczkami spotkania zebrałyśmy masę przyborów plastycznych, które później pod okiem Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu rozdawaliśmy wraz z Yśkiem dzieciom w szpitalu (relacja z akcji klik). Do dziś pamiętamy jednodniowego wcześniaczka, który walczył wtedy o życie! Tata tego noworodka, pomimo wewnętrznego strachu o stan zdrowia dziecka i jego matki, miał na twarzy uśmiech i głęboką nadzieję, że „wszystko będzie dobrze”! W sumie nie wiemy co stało się później z maleństwem, ale spokój jaki zauważyliśmy w ruchach i czynach jego ojca oraz uśmiech ojca skierowany do swojego nowonarodzonego dziecka to wszystko sprawiło, że chcemy również dawać nie tylko naszym dzieciom, ale również i innym, tym najbardziej potrzebującym, uśmiech!

Dlatego też my jako rodzice blogerzy wychodzimy znów z inicjatywą wspierania dzieci z chorymi serduchami i utworzyliśmy nową akcję, którą nazwaliśmy wspólnie z Fundacją „Blogerzy dla serc”!

Akcja „Blogerzy dla serc” polega na tym, że każdy kto ma tylko ochotę może ją wesprzeć na kilka sposobów, a jednym z nich jest wykonanie w dowolnej wielkości i z dowolnego materiału serc!!! I co najważniejsze można zrobić tylko jedno serce albo zrobić ich o wiele więcej!!!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji!

dla serrc

Wszystkie serducha i rzeczy prosimy o przesłanie pod adres:

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca
ul. Wolności 182
41-800 Zabrze
z dopiskiem: BLOGERZY DLA SERC

Chyba, że jesteście z aglomeracji katowickiej to pisz pierw na emaila, może uda nam się spotkać i osobiście odebrać serducha.

Prosimy też o przesłanie zdjęć tych serc/rzeczy na email –> naszadrogado@gmail.com   <–

Ułatwi nam to organizację przedsięwzięcia i publikację!

Stronę wydarzenia znajdziecie na facebooku – KLIK

Akcja będzie trwać do 16 czerwca 2016r.

My sami podczas październikowego spotkania blogerskiego wykonamy wraz z wybranymi blogującymi mamusiami i tatuśkami oraz z ich dziećmi serducha z filcu z motywem czterolistnej koniczyny, by dać chorym dzieciom trochę i uśmiechu i szczęścia! Spotkanie zostanie przeprowadzone w świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży, która jest prowadzona przez Stowarzyszenie Fenix i która również z chęcią przyjmie wsparcie z Waszej strony!

Ponadto jeśli tylko ktoś ma ochotę przekazać coś dla dzieci ze szpitala lub świetlicy środowiskowej to piszcie śmiało w komantarzach lub na email naszadrogado@gmail.com

Liczymy na Ciebie! Im więcej serc zbierzemy tym więcej uśmiechów pojawi się na twarzyczkach schorowanych dzieci. Oczywiście nie muszą być to tylko serca – serca to tylko pretekst! Można przekazać od siebie coś innego, mogą to być, np. książeczki, bloki, kredki, maskotki, zabawki, zeszyty, układanki, coś czym dziecko mogłoby się zająć leżąc w szpitalu i by nie myślało o chorobie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji i osoby prywatne i firmy!

W grupie jest siła!

Do akcji przyłączyło się już kilka firm i osób prywatnych, o których Wam opowiemy niebawem, a tymczasem zobaczcie jakie piękne serducha szykuje na naszą akcję Stella Felt!

11948434_296441643859810_773230214_o

11912948_296441683859806_1950528625_n

————————————————————————

Zobaczcie też jakie piękne serduszka dla dzieciaczków uszył Kącik Maluszka!

Przyszły pierwsze serduszka na naszą akcje "Blogerzy dla serc". Te piękne serducha przygotował "Kącik maluszka". Dzieci ze szpitala się ucieszą! Ktoś chętny zrobić i przekazać serduszko dla dzieci chorych na serduszka!? #blogerzydlaserc #blogerzydzieciom #pomagamy #pomocdzieciom #dziejesię #nowaakcja #lubimypomagać #charytywnie #kącikmaluszka #naszadrogado #szczęście #uśmiechdzieci #dladzieci #podpatronatem #fundacjaśląskiecentrumchoróbserca

Przyszły pierwsze serduszka na naszą akcje „Blogerzy dla serc”. Te piękne serducha przygotował „Kącik maluszka”. Dzieci ze szpitala się ucieszą! Ktoś chętny zrobić i przekazać serduszko dla dzieci chorych na serduszka!? #blogerzydlaserc #blogerzydzieciom #pomagamy #pomocdzieciom #dziejesię #nowaakcja #lubimypomagać #charytywnie #kącikmaluszka #naszadrogado #szczęście #uśmiechdzieci #dladzieci #podpatronatem #fundacjaśląskiecentrumchoróbserca

Przyłącz się do akcji i TY!!!

Uśmiech nawet jednego człowieka wywoła uśmiech u innych ludzi!

Dzięki naszym akcjom chcemy sprawić chorym dzieciom radość!

Ancia i Yśó

Print Friendly, PDF & Email