Dietetyk

Dietetyk

„Moją misją jest promowanie zdrowych nawyków żywieniowych i racjonalnego podejścia do rozwoju osobistego w zakresie odżywiania oraz niesienie pomocy. Wspieram osoby zmagające się z nadmierną masą ciała, doświadczające trudności związanych z dietą w zdrowiu lub chorobie (również dzieci, kobiety ciężarne i karmiące oraz wegetarian). Uczę także prawidłowych nawyków żywieniowych osoby rozpoczynające swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Jeżeli pragniesz trwałych, zdrowych zmian i edukacji żywieniowej, to znalazłeś Dietetyka dla siebie!” Agata Nastulak

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Agaty. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych (nawet) imion, tylko odpowiedzi na zadane pytania.

Dietetyk Agata Nastulak

Agata Nastulak – Dietetyk z wykształcenia i z pasji. Specjalistka ds. żywienia wegetarian.

Założycielka firmy LunchCoach http://lunchcoach.pl/, w której zajmuje się organizacją warsztatów i prelekcji z zakresu odżywiania oraz konsultacjami indywidualnymi.

Autorka bloga kulinarnego Jaśmina w kuchni http://dreamytaste.blogspot.com/, którego istnieniem próbuje udowodnić, że zdrowe posiłki mogą być również smaczne. Zagorzała miłośniczka zdrowych deserów.

Print Friendly, PDF & Email