Na niedoskonałości – Vichy Normaderm HYALUSPOT – moja opinia

Na niedoskonałości – Vichy Normaderm HYALUSPOT – moja opinia

8 maja 2014 0 przez Nasza droga do

 Vichy Normaderm HYALUSPOT to punktowy preparat na wypryski.

IMG_5279 (2)

 

Stosowany jest głównie jako 'opatrunek’ w miejscu niedoskonałości. Preparat ten  ma właściwości antybakteryjne, oczyszcza to miejsce, chroni przed kolejnymi zanieczyszczeniami, wspomaga odnowę naskórka, usuwa podrażnienia, a to wszystko dzięki swojej formule, która zawiera kwas hialuronowy, kwas salicylowy i LHA (Lipohydroksykwas).  
 
img_0116
Opis poszczególnych składników zawartych w kosmetykach możecie znaleźć w Kosmopedii.
 
 
HYALUSPOT nadaje się do każdego typu skóry. Kosmetyk ten odradziłabym jednak kobietom w ciąży oraz w czasie laktacji, ze względu na niektóre składniki zawarte w kosmetyku.  
 
Często przy pojawieniu się naszych niedoskonałości, w tym przypadku trądziku, towarzyszy wtedy ból. Ciekawie skonstruowany aplikator sprawia, że gdy nakładamy preparat na skórę to czujemy wtedy lekki chłodek i ulgę, a ból zmniejsza się w tym miejscu.  
Vichy Normaderm HYALUSPOT

 

IMG_5415Sposób użycia:

Preparat nakładamy punktowo na wyprysk. Po chwili w miejscu tym tworzy się przezroczysty jakby plaster. Preparatu nie nakładamy pod podkład. Pomimo tego, że 'plaster’ zejdzie, kosmetyk jednak nadal aktywnie działa w tym miejscu i widzimy poprawę na drugi dzień. Warto sobie zaaplikować ten kosmetyk kilka razy, żeby efekt był szybszy. Tubka zawiera 15 ml tego kosmetyku, który jest bardzo wydajny i starcza również na długo.

Chłodzący aplikator, warstwa ochronno-lecząca jaka się tworzy na wyprysku po jego aplikacji, to idealne połączenie, które polecam również każdej osobie walczącej ze swoim 'nałogiem’ jakim jest wyciskanie i rozdrapywanie. O rozdrapywaniu nie muszę tutaj już więcej pisać, bo pisałam o tym osobny post – KLIK.

 

Warto mieć go w swojej torebce!

Cena tego kosmetyku wynosi średnio 45 zł. Można jednak znaleźć i wyższe i niższe ceny tego kosmetyku.

W związku z powyższym HYALUSPOT otrzymuje ode mnie punktów
na 10 punktów
Preparat ten jest kosmetykiem aptecznym. Można go również dostać za pośrednictwem internetu.
Print Friendly, PDF & Email