O nas/Współpraca

Kilka słów o nas i naszych działaniach

 

Cześć! Cieszymy się, że do nas zaglądasz. Chcesz się o nas czegoś więcej dowiedzieć?

 

Poznajmy się

 

Ancia i Yśó (Aneta i Krzysztof), małżeństwo z dorobkiem i przychówkiem utrwalające swoje pasje w internetach. Uwielbiamy razem spędzać czas, przy okazji dzieląc się tym z Tobą i jednocześnie dokumentując to niczym kronikę naszej rodziny. Tyle lat razem wyczuliło nas na góry i dołki relacji wewnątrz naszego związku. Poza wspólnymi przygodami i podróżami nie zapominamy więc o naszych indywidualnych pasjach, ponieważ to także jest bardzo ważne:

Yśó z oddaniem i konsekwencją kultywuje różne formy aktywności fizycznej, by pozostać sprawnym i zdrowym. Zgłębia świat podcastów, usilnie pracuje nad wypuszczeniem własnego.

Ancia od 2005 roku zgłębia świat internetów, kreatywnie działając wciąż w sieci. Z zawodu hutniczka i marketingowiec. Uśmiechem zaraża innych.

 

 

Współpraca

 

Poprzez nasze blogi Nasza droga do, Zabawy dzieci, jak i poprzez kanały social media, piszemy, mówimy o miejscach, rzeczach, które nas interesują. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zachęcamy do kontaktu:

kontakt@naszadrogado.pl

 

 

Poznaj nas bliżej

 

ROK 2022

Ancia ze swoją twórczością Zabawy dzieci startowała w konkursie Influencers Live Wrocław oraz wystąpiła w TVP3 Katowice (można zobaczyć jej występ od 03:35 minuty – tutaj)

 

ROK 2017

My, jako konferansjerzy na Przeglądzie Kapel Studenckich, w ramach projektu „Nie zamykajcie serc”, organizowanym przez NZS. Katowice, Katofonia.

Relacja z wydarzenia przygotowana przez NZS Katowice, Tymoteusz Staniek:

 

My jako prelegenci na spotkaniu kreatywnych blogerów. Toruń, BlogUP. Temat prelekcji „BLOG, HOBBY CZY ŚCIEŻKA KARIERY?”, tekst na ten temat znajdziecie – tutaj

 

 

Wywiad z Yśkiem, dla Sfery TV, na temat krwiodawstwa.

 

dawca krwi

 

ROK 2016

Udział w sondzie dla Semilac, którą prowadziła Fashionelka, dotyczyła znawcy kobiecego piękna. Sondę znajdziecie – tutaj

 

z Fashionelką

 

ROK 2015/2016

 

Akcja „BLOGERZY DLA SERC” – my jako pomysłodawcy i organizatorzy ogólnopolskiej akcji wspierającej chore dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, z porozumieniem z Fundacją SCCS. Odzew również był spoza naszego kraju.

Trzy wywiady z TV Zabrze w ramach akcji:

Święto Dzieci + Finał akcji „Blogerzy dla serc” (wywiad znajdziecie tutaj od 1 min 56 s)

blogerzy dla serc 1

Mikołajki w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, z akcją „Poduszka dla maluszka” i „Blogerzy dla serc” (materiał video znajdziecie tutaj)

blogerzy dla serc

Akcja „Blogerzy dla serc” początek – cały wywiad znajdziecie tutaj

blogerzy dla serc 2

 

ROK 2015

Wolontariat Anci na konferencji blogerskiej. Katowice, bloSilesia.

 

 

ROK 2015

Organizacja spotkania blogerskiego, pt. „Spotkanie przy kominku blogujących mam i tatusiów„. Spotkanie miało dwa cele charytatywne: wsparcie chorych dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz świetlicy środowiskowej stowarzyszenia Fenix w Zabrzu. Spotkanie zorganizowane w ramach akcji „Blogerzy dla serc”.

O spotkaniu przeczytacie – tutaj

 

Przeprowadzenie akcji charytatywnej na ogródkach działkowych, w ramach akcji „Blogerzy dla serc”. Zbieranie serduch i artykułów biurowych wśród działkowiczów dla dzieci ze Ślaskiego Centrum Chorób Serca. Zabrze, R.O.D. „Nasza Palma”.

 

 

ROK 2014

Współorganizacja spotkania blogerek urodowych, pt. „Majowe spotkanie blogerek w Czechowicach”.
Spotkanie miało cel charytatywny: wesprzeć chore dzieci ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Gliwice-Czechowice.

 

O spotkaniu możesz przeczytać – tutaj

ROK 2013/2014

Sesja zdjęciowa dla Vichy. Zdjęcia pojawiały się magazynach HOT MODA SHOPPING JOY oraz na stronie internetowej Vichy, a także w internetowej kampanii reklamowej VICHY Normaderm.

 

 joy listopad  hot listopad

vichy 4zdjęcie pochodzi od www.vichy.pl

Print Friendly, PDF & Email