Ponadczasowe prezenty dla niego

Ponadczasowe prezenty dla niego

28 listopada 2015 2 przez Nasza droga do

Już niebawem święta, więc przed nami zakupy prezentów. Pewnie każdy z nas ma z tym trochę problem, co kupić swojemu facetowi czy też tacie, a może i dziadkowi na święta czy też na urodziny. Dziś przedstawiam Wam kilka sprawdzonych rzeczy, które na bank przydadzą się Im, Twoim wszystkim mężczyznom (nie wliczając w to dzieci).

ponadczasowe prezenty dla niego - nasza droga do

Prawie każdy facet lubi być pozytywnie zaskakiwany, a większość z nich to jednak tradycjonaliści, którzy lubią sięgać po to co już sprawdzone. Większość 'zabawek’ dla dorosłych mężczyzn, takich jak np. przyrządy sportowe, urządzenia techniczne, to tak naprawdę rzeczy, którymi facet zachwyci się od razu. Jednak prawda jest taka, że są to zazwyczaj drogie rzeczy i tak naprawdę na chwilę, bo przecież nie przez cały rok dana osoba będzie korzystała np. z kosiarki ogrodowej, no bo jak!? Załóżmy, że kupujemy kosiarkę tatusiowi pod choinkę w grudniu. Hmm fajny pomysł, bo pewnie będzie się z tego cieszył, ale! Czy ma sens kupować taki prezent w grudniu? Pomyślcie rozsądnie! Trawa rośnie dopiero na wiosnę, no czasem kilka tygodni przed kalendarzową zimą, czyli kupując ją w grudniu przez kilka miesięcy nie będziemy mogli jej użyć. Prezent stoi, choć cieszy, ale nie spełnia przez tą pauzę swojego zadania i w dodatku traci na wartości, no i w dodatku praktycznie tracimy kilka miesięcy na gwarancji. Warto przemyślać zakupy, zastanowić się dobrze co i w jakim sezonie kupujemy, by spełniało swoje przeznaczenie w odpowiednim czasie. Przemyślane zakupy świąteczne to dobra rzecz, warto nad tym myśleć przez cały rok. Czasem i osoba, której mamy coś podarować pod choinkę czy na urodziny mówi o czymś głośno w rozmowie z Tobą, że coś by chciała mieć, więc warto wtedy wystawić bardziej uszy, dopytać się szczegółów i już macie pomysł na prezent! Przed zakupem tego czegoś warto jednak się dowiedzieć czy już sobie ta osoba tego nie zakupiła. I obowiązkowo zostawiajcie sobie paragon zakupu, bo kto wie może się przydać np. do naprawy gwarancyjnej albo do wymiany uszkodzonej rzeczy.

Wracając do prezentów dla mężczyzn to do takiej rzeczy 'WOW’, warto dorzucić jeszcze coś drobnego, co na bank będzie używała ta osoba na co dzień. Warto sprawdzić lub dopytać czy tata, mąż, dziadek nie mają np. braków w skarpetkach albo nie kończy się Ich np. woda kolońska czy dezodorant. Te produkty to prezenty ponadczasowe, zawsze będą dobrymi prezentami, choć wiadome jest, że nigdy nie osiągniemy takiego zachwytu tymi produktami jak tymi 'WOW’, ale wiemy na bank, że będą one przez Nich użytkowane, więc są to wciąż DOBRE prezenty!

A jak już jesteśmy przy kosmetykach, to zapraszam Was do przeglądnięcia oferty sklepu E-Glamour, gdzie możecie znaleźć w dobrych cenach produkty kosmetyczne i zapachy. Mi osobiście już wpadły w oczy trzy produkty:

Żel pod prysznic 2w1 Adidas Dynamic Puls  (7 zł) – takiego typu kosmetyki lubi mój Ysiek (mąż – dla niewtajemniczonych), bo jednym produktem może umyć i włosy i ciało, a mężczyźni lubią minimalizm w używaniu kosmetyków (przynajmniej większość). Prezent taki pewnie się przyda i naszym tatusiom. Muszę się przyznać, że i mnie by się przydał, ale kobiecy zapach poproszę!

Drugi produkt jaki mi wpadł w oczy to woda kolońska Brut Classic Special Reserve (42,6 zł/88 ml), w bardzo ciekawym opakowaniu, bo wygląda jak flaszka alkoholu, a faceci lubią skojarzenia z alkoholem! Ogólnie woda kolońska to też fajny sprawdzony sposób dla mężczyzn. Niektórzy zamiast wody kolońskiej wolą wodę toaletową lub wodę po goleniu. W sumie wszystkie trzy odmiany wód są stosowane po goleniu, a faceci przecież muszą się golić, no chyba, że ktoś aktualnie zapuszcza brodę.

Natomiast obok żeli 2w1 i wody powiedzmy, że po goleniu, postawiłabym jeszcze dezodorant jako trzeci kosmetyczny produkt, który lubią mężczyźni. Jak nie mam racji, to poprawcie mnie! W sklepie E-Glamour wpadł mi w oczy dezodorant Calvin Klein CK One (46,9 zł/150 ml), który mogą używać i mężczyźni i kobiety, bo jest to uniwersalny zapach. Jestem jego bardzo ciekawa!

Sklep E-Glamour przygotował specjalną ofertę bezpłatnych dni na dostawę zakupionych produktów.

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z zasadami bezpłatnej dostawy – wystarczy kliknąć w Mikołaja!

Jestem ciekawa co Wy dodalibyście do listy ponadczasowych prezentów, dla mężczyzny!?

Ancia

Print Friendly, PDF & Email