Jak „zrobić sobie dobrze”? Tekst dla kobiet!

Jak „zrobić sobie dobrze”? Tekst dla kobiet!

28 stycznia 2016 18 przez Nasza droga do

Od razu uprzedzam, że treść tego dzisiejszego tekstu nie jest odpowiednia dla osób poniżej osiemnastego roku życia, więc jeśli nie spełniasz wymagań to szybko klikaj w inny tekst na tym blogu :)

Jak więc sprawić sobie dobrze?

Odpowiedzi może być wiele…

Z tego względu, że jest to blog antysłodyczowy, ale zdrowe słodycze wchodzą tutaj w grę, więc nikt się nie zbulwersuje jak powiem, że czekolada od razu poprawia nastrój. Oczywiście aby było zdrowiej, to sięgnijmy tylko po jedną kostkę, max. dwie, a nie po całą tabliczkę! ;)

Druga rzecz jaka mi przychodzi do głowy to masaż, SPA, jacuzzi, czyli coś w stylu wiecie, odnowy biologicznej. Tym na bank sprawimy sobie dobrze! A przy okazji ten masaż może być  czekoladowy i wtedy bezgrzesznie możemy się zatopić całe w czekoladzie!

Kolejną rzeczą, która na bank nam kobietą się sprawdzi, to zakupy, ale to nie takie byle jakie zakupy, ale takie dzięki którym poczujemy się mega kobieco, czyli zakup bielizny dobrze dopasowanej. Gwarantuję, że dobra bielizna sprawi, że poczujesz się dobrze!

Kolejna sprawa jaka mi się nasunęła to fryzjer, manicure, pedicure czy też zrobiony przez kogoś piękny makijaż.

Rewelacyjną sprawą, to rozmowy z coachem czy spotkanie ze stylistą. Podbudowa samooceny = nowa ja!

Ćwiczenia, choć pewnie spocimy się przy tym jak świnki, to na bank uwolnią w nas pozytywne emocje!

Sex też jest na tej liście! A jeśli nie umiemy w sposób naturalny osiągnąć orgazmu, to możemy sobie pomóc specjalnymi preparatami. Ja na szczęście nie potrzebuję takich dodatków, ale po urodzeniu dziecka bywa różnie.

Jak zrobić sobie dobrze - nasza droga do

Na zdjęciu: bielizna no name, kopertówka od KosmetykStyl, Angel Eyes Mascara od Artdeco, Lip Lacquer od Eveline Cosmetics, krem pielęgnacyjno-stymulujący dla kobiet Clitoris od Kosmed.pl

Ciekawa jestem co Wam przychodzi od razu na myśl słysząc słowa „zrobić sobie dobrze”? ;)

Ancia

Print Friendly, PDF & Email