Specjalista radzi: pytania do Specjalisty z zakresu podatków i prawa pracy

Specjalista radzi: pytania do Specjalisty z zakresu podatków i prawa pracy

6 stycznia 2016 1 przez Nasza droga do

„Prawdziwym szczęściem jest pracować w zawodzie, który się kocha. Ty też możesz robić to co kochasz i rozpocząć prowadzenie własnego biznesu pod kierunkiem osób, które Ci w tym pomogą i podzielą się swoim doświadczeniem.  Masz pytania, które Cię nurtują i blokują podjęcie ważnej decyzji o rozpoczęciu własnego biznesu? Pisz śmiało! Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.” Joanna Hawryluk

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Joanny. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych (nawet) imion, tylko odpowiedzi na zadane pytania.

Joanna Hawryluk

 

Joanna Hawryluk – certyfikowana księgowa. W 2010 r. uzyskała Licencję Ministerstwa Finansów – Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych – nr Certyfikatu 48027/2010. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowie na kierunku Finanse i Rachunkowość w specjalności Finanse Publiczne i Podatki uzyskując tytuł zawodowy magistra. Ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Śląskiej, na wydziale Organizacji i Zarządzania w zakresie rachunkowości. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu biznesu, usług księgowych, prawa pracy i podatków. Od 2011 roku z sukcesem prowadzi swoją firmę pod nazwą Centrum Usług Księgowych „LUNA” Sp. z o.o., którą stale rozwija, dbając o najwyższą jakość oferowanych usług. Dba o komfort swoich klientów, których pozyskuje w kraju oraz zagranicą. Biegle włada językiem włoskim, co w dużej mierze ułatwia jej pracę z kontrahentami zagranicznymi. W życiu prywatnym jest osobą pogodną, uwielbia podróże oraz dobrą kuchnie.

Znajdziesz  ją tutaj: www.facebook.com/Centrum-Usług-Księgowych-LUNA-Sp-z-oo

Print Friendly, PDF & Email