Specjalista radzi: pytania do Radcy prawnego

Do naszych specjalistów, którzy będą odpowiadać na Wasze zapytania dołączył Radca prawny Paweł Miodek: „Współpracując z naszymi klientami kładziemy duży nacisk na poznanie naszych klientów i ich potrzeb co pozwala nam na świadome łączenie świadczenia pomocy prawnej z aktywnym doradztwem biznesowym.”

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Pawła. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych (nawet) imion, tylko odpowiedzi na zadane pytania.

Radca Prawny Paweł Miodek

Paweł Miodek prowadzi swoją Kancelarię, która specjalizuje się przede wszystkim w sprawach z zakresu prawa zobowiązań i prawa spółek, prawa pracy, w tym zbiorowego prawa pracy, postępowaniach układowych i restrukturyzacji zadłużenia, a także prowadzeniu postępowań sądowych i mediacyjnych. Do szczególnych obszarów zainteresowań Kancelarii należą wszystkie aspekty prawne bieżącej działalności podmiotów gospodarczych oraz obsługa firm realizujących usługi budowlane.

Kancelarię i Pawła znajdziecie tutaj: http://www.kar.slask.pl/kontakt.html

Print Friendly, PDF & Email

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Specjalista radzi - Nasza droga do... Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] Radca prawny […]