Break the code + WYNIKI konkursu

Break the code + WYNIKI konkursu

11 września 2017 13 przez Nasza droga do

Wraz z Ancią jesteśmy razem już ponad dekadę, a ślub wzięliśmy 7 lat temu. Obchody naszej rocznicy zbiegły się z możliwością przetestowania oferty katowickiego Break The Code, czyli atrakcji którą od niedawna można zażywać w Katowicach. Zabawa polega na grupowym rozwiązywaniu zagadek w pomieszczeniach. Pokoje są do wyboru: Alcatraz, Statek Piracki, Heisenberg, Speed. Wybraliśmy z Ancią misję stylizowaną w oparciu o film Speed, czyli niebezpieczną prędkość.

 

break the code

 

Ogólnie to nie wiedzieliśmy się czego spodziewać, po raz pierwszy mieliśmy styczność z takiego typu zabawą. Na początku zostaliśmy wstępnie poinstruowani, po czym wprowadzeni do pokoju z zasłoniętymi oczami. Wewnątrz pokoju drzwi autobusu zasunęły się, silnik ruszył, zegar bomby zaczął tykać, gra się rozpoczęła. W grze mamy godzinę na wydostanie się z pędzącego autobusu lub/i rozbroić bombę.

 

break the code speed

 

I teraz uprzedzam bomby nie rozbroiliśmy, a na wydostanie się z autobusu potrzebowaliśmy więcej czasu i radiowych wskazówek naszych opiekunów. Nie spodziewaliśmy się tak złożonych i licznych zagadek.

Emocje jakie nas miotały w tym czasie były różne: od pełnego zadowolenia z siebie, aż do zwątpienia. Jak w życiu!

Nie jest to to zabawa w stylu idiotele, tu naprawdę trzeba kombinować, a czas płynie nieubłaganie i tak szybko, że nawet nie spostrzegliśmy kiedy minął, zaaferowani szukaniem, rozwiązywaniem i kombinowaniem z wieloma tropami jakie można znaleźć w tym autobusie. Następnym razem bardziej będziemy przykładać się do jego przeszukiwania.

Zabawa dość ciekawa i polecamy spróbować.

Pamiętajcie, tu nie oglądasz filmu, tylko jesteś w nim!

Musisz działać, kombinować i się spieszyć!

Zadań do wykonania jest naprawdę dużo i nie należą do najłatwiejszych.

Spróbuj!

 

 

UWAGA KONKURS!!!

Do zgarnięcia voucher na extra zabawę dla Ciebie i Twoich znajomych Break The Code w Katowicach.

Do wybrania pokój tematyczny: Alcatraz, Statek Piracki, Heisenberg lub Speed

Voucher obejmuje wejście dla: od 2 do 4 osób, jednorazowo.

Konkurs trwa do 24 września br. do godz. 20:00

Zasady konkursu są proste:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla fanów Nasza droga do… oraz fanów Break The Code
  2. Do wygrania 1 voucher na extra zabawę, dla Ciebie i Twoich znajomych, Break The Code w Katowicach.Do wybrania pokój tematyczny: Alcatraz, Statek Piracki, Heisenberg lub Speed. 1 voucher obejmuje wejściówkę dla: od 2 do 4 osób, jednorazowo.
  3. Zadanie konkursowe: tutaj pod tym tekstem w komentarzach albo pod konkursowym postem na facebook’u (link) podaj nazwę pokoju, z którego Ty chciałbyś się uwalniać. Uzasadnij dlaczego. Najciekawsza wypowiedź wygrywa!
  4. Dodatkowym plusem będzie zaproszenie swoich znajomych do konkursu.
  5. Konkurs trwa do dnia 24 września br. do godz. 20:00.
  6. Wyniki konkursu ogłosimy 24 lub 25 września 2017
  7. Zwycięzcę konkursu wybiera ekipa z Nasza droga do… 
  8. Nagroda będzie do odbioru w Break The Code w Katowicach.  Voucher będzie ważny 2 miesiące od ogłoszenia wyników. Po tym czasie przepada. Nie ma możliwości przekazania nagrody innym osobom.
  9. Organizator konkursu ma prawo zmienić zasady konkursu.

 

Wyniki konkursu:

wygrywa Agata Dojaś

słowami:

 

 

Print Friendly, PDF & Email