Czy mężczyźni boją się pięknych kobiet?

Czy mężczyźni boją się pięknych kobiet?

4 grudnia 2013 2 przez Nasza droga do
To było dawno dawno temu. Któregoś dnia jechałam na uczelnię, tym samym autobusem co zawsze. W autobusie zainteresowała mnie rozmowa trzech chłopaków. Okazało z podsłuchiwania, że byli z tej samej uczelni co ja.  
Na jednym z przystanków weszła pewna dziewczyna, blond włosa piękność, o długich nogach i cokolwiek miała na sobie wyglądała bardzo seksownie – zauważyłam to nie tylko ja, bo gdy weszła nastała cisza! Dziewczyna zawsze wsiadała na tym samym przystanku, o tej samej godzinie i nigdy (chyba nigdy) nie zdarzyło jej się wysiąść na innym przystanku. 

mężczyźni boją się pięknych kobiet

 
Dziewczyna wyszła z autobusu, a faceci co zrobili? Faceci jak to faceci, na widok pięknej kobiety wbili się w szybę, jakby po raz pierwszy i ostatni raz mieli ją zobaczyć w swoim życiu!
 
Tak, tylko, że za nią nie oglądali się tylko faceci, ale również kobiety. Chyba każda kobieta chciałaby być na jej miejscu, być podziwiana przez wszystkich. No, może nie każda. Ja lubię być szarą myszką na co dzień, a od czasu do czasu zaskakiwać swoim wyglądem. 
 
Wrócę do tamtej dziewczyny.
Nigdy nie zauważyłam, żeby ktokolwiek z nią rozmawiał w tym autobusie! To dziwne, przecież widziałam tylu mężczyzn wpatrujących się w nią i komentujących jej urodę, pozytywnie oczywiście. Może boją się pośmiewiska, gdyby ta nie była zainteresowana 'rozmową’ albo i nawet jego osobą. Wolą wpatrywać się w nieznajomą, chociaż każdy by chciał ją poznać. Przynajmniej znam już taką jedną osobę, która tak właśnie myśli – jeden z tych chłopaków (cicho rozmawiał o tym ze swoimi kolegami).
 
Pozdrawiam wszystkich mężczyzn. Szanuję Was!!! Bo przecież jestem związana z jednym z Was.
 

SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?

MIŁO NAM BĘDZIE JAK UDOSTĘPNISZ GO DALEJ!

 

Print Friendly, PDF & Email