Fryzury dla włosów z odrostami

Fryzury dla włosów z odrostami

22 listopada 2014 23 przez Nasza droga do
Skoro jesteśmy ostatnio na włosowym temacie to dziś poruszę temat mojego aktualnego problemu, którym są odrosty. Odrosty to chyba utrapienie każdej osoby farbującej włosy, no chyba że jest to już od góry efekt zamierzony i ‘farbujemy’ sobie włosy na ombre (cieniowanie kolorami). Osoby, które obserwują tego bloga wiedzą już, że od długiego czasu staram się doprowadzić włosy do naturalności – no i tutaj właśnie powstaje mój problem jak ukryć odrosty! Niestety moje odrosty są już zbyt duże, żeby je całkowicie ukryć i mam teraz trzy wyjścia: albo zafarbować włosy, albo ściąć na  krótko, albo zacząć je jakoś fajnie spinać czy układać. W związku z tym, że rozwiązanie pierwsze i drugie nie wchodzi w dyskusję ze względu na to, że uparcie dążę do swojego celu, to pozostało mi rozwiązanie numer trzy i tak też właśnie robię.

FRYZURY DLA WŁOSÓW Z ODROSTAMI

 
Fryzury dla włosów z odrostami

 

 

Moje włosy są całkowicie proste, proste jak druty i zawsze marzyły mi się skręty – tak to już jest, że jak ktoś ma je proste to marzy o kręconych, a jak ma kręcone to marzy o prostych, też tak macie?
 
Ostatnimi czasy bardzo spodobało mi się właśnie kręcenie włosów – włosy  z odrostami lepiej wyglądają w skręcie niż całkowicie proste, zanika ta różnica między dwoma kolorami i robi się ładne przejście.
 

 

Fryzury dla włosów z odrostami

 

Niestety nie zawsze mam siły i chęci by kręcić włosy, więc często wybieram upinanie włosów na samej górze, a pozostawienie całej reszty wolno opadającej. Jest to bardzo wygodna fryzura na co dzień i co najważniejsze przy małych dzieciach nie pochłania dużo czasu.

 

Fryzury dla włosów z odrostami

 

A jak już szykuje się jakiejś wyjście ekstra, to najlepiej mniej więcej wyjść w czymś takim – skręt i upięcie wszystkich włosów, pięknie to wygląda.
 
Problem dużych odrostów to naprawdę duży problem by włosy wyglądały ładnie. Jak Wam się podoba moje rozwiązanie problemu?

 

(zdjęcia 1, 2, 3 – źródło Pinterest)

 

ZROBISZ NAM WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ UDOSTĘPNIAJĄC TEN TEKST DALEJ

 

 

Print Friendly, PDF & Email