Blogerska Majówka w Sosnowcu

Blogerska Majówka w Sosnowcu

19 maja 2015 16 przez Nasza droga do
W ostatnią sobotę miałam okazję być na kolejnym spotkaniu blogerek, tym razem nie w Rybniku, a w Sosnowcu. Sosnowiec znam ‘tyle o ile’ – niewiele miałam okazji być w tym mieście, więc fajnie, że przytrafiła mi się kolejna okazja. Spotkanie te zorganizowała Agnieszka z bloga Mama z pasją w restauracji/kawiarni Kaprys Linguiniego.
 
 
 kaprys linguiniego Sosnowiec spotkanie blogerskie blogerska majówka


W miejscu tym byłam jednak pierwszy raz i mile się zaskoczyłam. Kawiarnia choć mała to z głową urządzona: miły wystrój, świetne napoje (zwłaszcza mrożona czekoladowa kawa i herbata barmańska) i posiłki, dobre ceny, sympatyczna obsługa – czego chcieć więcej!? Szczerze polecam! Kawiarnia znajduje się w samym centrum Sosnowca i niedaleko dworca kolejowego.
 
Organizatorki-Agnieszki wcześniej nie znałam i cieszę się, że miałyśmy okazję się poznać, bo łączy nas m.in. to, że jesteśmy blogującymi mamuśkami :) Agnieszka zaprosiła 8 blogerek, niestety jedna nie mogła się z nami spotkać. Na spotkaniu były:
 
spotkanie blogerek w Sosnowcu
 
od lewej na powyższym zdjęciu:
 
Kasiawww.hutosia.blogspot.com, która wspierała Agnieszkę w przygotowaniach do spotkania
Agnieszka z bloga Mama z pasjąwww.agnieszkanet.blogspot.com – główna organizatorka spotkania
 
 
spotkanie blogerek w Sosnowcu maj

od lewej:

Sandi z www.sandi-beauty-lifestyle.blogspot.com

Kasia z www.kasias1980.blogspot.com

Alicja z www.poradnikbezradnik.blogspot.com

Monika z www.swiatdzikuski26.blogspot.com

blogerska majówka w Sosnowcu

no i ja :)

Spotkanie od początku miało klimat ‘przyjacielski’, wyglądało to tak jakby każda z każdą się znała, a wcale tak nie było, ja sama znałam spośród wszystkich blogerek tylko dwie dziewczyny. W takim mniejszym gronie rzeczywiście łatwiej się poznać i przeprowadzić na jakieś tematy dyskusje.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji kosmetyków Ziaji, którą przeprowadziła bardzo sympatyczna Pani Katarzyna Łokietek z Katharsis Wizaż

spotkanie blogerek

Każda z nas otrzymała od Pani Kasi masę próbek  z Ziaji do przetestowania. Ja osobiście kilka produktów z tej firmy znam i stosuję, więc miło będzie wypróbować inne produkty.

IMG_0868

Po prezentacji Pani Kasia wykonała na ochotniczce Karolinie makijaż wieczorowy, który mi się osobiście bardzo spodobał!

Katarzyna Łokietek Katharsis spotkanie blogerek

Podczas malowania Karoliny Pani Kasia starała się być z nami w ciągłym kontakcie opowiadając o wykonywanych krok po kroku czynnościach oraz o różnych kosmetykach do makijażu.

Po zrobieniu makijażu rozpoczęła się dyskusja na temat różnych zabiegów kosmetycznych.

Gdy tylko Pani Kasia opuściła nas, Agnieszka wraz z jej pomocnicą Kasią wręczyły nam paczki z produktami do przetestowania. Ja sama również przygotowałam od siebie kolczyki dla dziewczyn :)

Na spotkaniu otrzymałyśmy:

 
IMG_0833

od Onyx
 

IMG_0837

od Monpler
 

IMG_0847

od Longverti
 

IMG_0849

od Allbag
 

IMG_0851

od FashionAK – Karolina podarowała mi bransoletkę, dziękuję :*
 

IMG_0852
 
od L’ambre Group International

IMG_0854

od Murier
 

IMG_0860

od Venisima
 

IMG_0861

od Duafe
 

IMG_0864

od Dermaveel

IMG_0865
 

Poza tym otrzymałam masę łakoci od firmy Śnieżka – i jak tu ma człowiek schudnąć mając na wyciągnięciu ręki tyle łakoci!? Oj będzie korcić!

słodycze śnieżka
 
IMG_0863
 

Dziękuję Agnieszce za ogrom pracy jaki włożyła w organizację tego spotkania. Ogromne podziękowania należą się również wszystkim sponsorom tego spotkania, dzięki Wam mamy co testować i przekazywać swoje opinie na temat Waszych produktów, które znajdują się na polskim rynku! Dziękuję również patronom medialnym – Łowcy Trendów, SerwisUroda.pl oraz TrustedCosmetics.pl za włączenie się w spotkanie.

sponsorzy 

Dziękuję również dziewczynom za miłe sobotnie popołudnie :*


Ancia

Print Friendly, PDF & Email