Kobieco mi! Doznania z Lambre Group International

Kobieco mi! Doznania z Lambre Group International

26 maja 2015 11 przez Nasza droga do
Dziś przedstawiam, nową jak dla mnie, firmę LAMBRE GROUPE INTERNATIONAL.
 
 
Lambre Group

 
Z firmą tą, a raczej z jej dwoma produktami zapoznałam się dzięki spotkaniu blogerek w Sosnowcu (klik). Ogólnie to nie znam tej firmy, ale bardzo spodobały mi się jej produkty, ponieważ nie są one zbyt drogie, a są ładnie napigmentowane! Ostatnio dzięki nim poczułam się znów kobieco!
 
 
czerwone paznokcie, czerwone róże i winogrona
 
 
 
Może zacznę od lakieru do paznokci LAMBRE GLAMOUR Nail Polish nr 6:
 
 
Lambre Group 2
 
 
Lakier jak widać ma dość ciekawy kolor, od razu mi wpadł w oczy! Kolor na zdjęciu wychodzi trochę inaczej niż w rzeczywistości – w rzeczywistości jest on o wiele ładniejszy, pasje mi on do koloru skóry. To nie jest taka prawdziwa czerwień i ciężko mi nazwać ten kolor, ale wychodzi on inaczej (ładniej) niż widzi się go w szklanym opakowaniu.
 
 
 

 
 
Nail Polish
Jeśli chodzi o aplikację tego lakieru, to bardzo przyjemnie się go nakłada i praktycznie wystarczy tylko jedna warstwa. Lakier jest bardzo wydajny!
 
Kolor lakieru jest bardzo wyraźny i ma wysoki połysk. Po nałożeniu nie widać żadnych smug na paznokciach. Lakier ten utrzymuje się u mnie na paznokciach u rąk 3 dni, ale! Po tym czasie lakier nie zaczyna odpryskiwać, a jedynie zaczyna się ścierać. Jeśli chodzi o paznokcie u nóg, to jest ten sam efekt co na paznokciach u rąk. Myślę, że warto po na ten lakier nałożyć jeszcze sobie top coat, który zabezpieczy lakier przed ścieraniem!
 

 
Natomiast jeśli chodzi o zmywanie tego lakieru, to bardzo łatwo się go usuwa zwykłym zmywaczem do lakierów do paznokci.
 
Cena lakieru to 15,90 zł za 10 ml.
 
Jeśli miałabym ocenić ten produkt, to dałabym mu
ocena 10_thumb[2]
na 10 możliwych do zdobycia.
Lakier jest naprawdę ciekawy!
 
Myślę, że w dzisiejszych czasach warto inwestować w dobry top coat, który wydłuży lakierom czas ‘leżakowania’ na paznokciach!
 
 
Teraz przejdę do błyszczyku LAMBRE GROUP Star Lip Gloss nr 24:
 
 
Lambre Group International lip
 
Błyszczyk ma wspaniały wyraźny, ‘soczysty’, mocno malinowy kolor. Trochę ciężko się go aplikuje, bo jest on dość gęsty, ale po jego aplikacji pięknie wygląda na ustach, mam wrażenie, że je powiększa i uwydatnia.
Ja zazwyczaj mam na co dzień  spierzchnięte usta, a ten błyszczyk pięknie zakrywa takie niedoskonałości ust.

 

 

 

Lambre błyszczyk
Producent pisze, że błyszczyk ten zawiera kompleks witaminowy A+E, który cytuję “chroni  skórę przed  tworzeniem się wolnych rodników, powodujących starzenie się oraz wysuszanie  delikatnej skóry ust.  Wizualnie wygładza  drobne zmarszczki. Kompleks nawilżający tworzy  cieniutką    warstwę ochronną, która zapobiega  przesuszaniu się ust, a  tym   spierzchniętym przywraca zdrowy wygląd. Regularne używanie błyszczyka STAR LIPGLOSS  powoduje zwiększenie elastyczności oraz  wyrazistości  ust,  stają się  one wygładzone, soczyście miękkie  oraz mają zadbany i zdrowy wygląd.” Muszę przyznać, że z takim błyszczykiem z takim efektem spotkałam się po raz pierwszy!

Jeśli chodzi o długość utrzymywanie się tego błyszczyku na ustach, to również długo się on utrzymuje na nich. Wiadomo, że niektóre osoby szybciej zjadają swoje błyszczyki czy szminki z ust, tak więc raczej to sprawa indywidualna.

Cena produktu to 22 zł za 7 ml.

Jeśli miałabym ocenić ten produkt, to dałabym mu
ocena 10_thumb[2]
na 10 możliwych do zdobycia.
 
Jestem bardzo ciekawa cieni spiekanych oraz bazy matującej tej firmy.
 
Miałyście może okazję zapoznać się kiedyś z produktami tej firmy?
 
Ancia 
 
Print Friendly, PDF & Email