Dlaczego Conversy są takie drogie?

Dlaczego Conversy są takie drogie?

23 listopada 2015 2 przez Nasza droga do

Dlaczego Conversy są takie drogie? Niestety nikt nie był w stanie mi na te pytanie odpowiedzieć! Szukałam odpowiedzi i szukałam i znalazłam!

Dlaczego Conversy są takie drogie!? - nasza droga do

Muszę przyznać, że parę lat temu sama na Conversy chorowałam, bo widziałam je gdzieś w jakieś stylizacji, do sukienki. Wyglądało to bosko! Lubię buty na płaskim, za to nie lubię chodzić na szpilkach, więc byłoby to dobre dla mnie na co dzień, do latania. Pomyślałam wtedy, że fajnie by było mieć takie buty. Tylko zadałam sobie znów pytanie: Dlaczego Conversy są takie drogie?

Conversy są w sprzedaży już od dawna. Przypomniałam sobie, że i ja kiedyś Conversy miałam, dawno, dawno temu. Firma produkująca Conversy powstała z początkiem tamtego stulecia, więc marka ta jest marką wszechczasów. Niestety wszystko co 'stare’ to się ceni! Zobaczcie sobie na inne starsze firmy np. Addidas, Nike. Firmy te wszyscy znają, bo są na rynku już od dawna i właśnie mają już swoją historię i tzw. wyrobioną markę. Niestety ceny produktów tych firm są wysokie, a wiecie dlaczego? Chodzi przede wszystkim o ich jakość. Zobaczcie sobie dokładnie jak wyglądają produkty wspomnianych firm, a produkty z najniższych półek. Naprawdę jest spora różnica! Jakość materiału, jakość wykonania, wygoda, oddychalność, przepuszczalność wody, podeszwa, do czego ma ten but nam służyć np. do chodzenia  czy biegania – to kilka głównych parametrów, na które warto spojrzeć przed zakupem butów! Nie będę Was namawiała do kupna drogich  butów, ale kupując buty sprawdzajcie dokładnie jak są one wykonane by Wam dłużej posłużyły! A kochających trampki Conversy polecam http://trampki.sklep-luz.pl/, jest tam ogromny wybór!

Ancia

Print Friendly, PDF & Email