Gdzie tanio możemy się ubrać?

Gdzie tanio możemy się ubrać?

19 listopada 2015 2 przez Nasza droga do

Kupując ubrania zwracam uwagę na kilka rzeczy i dokładnie w takiej kolejności:

  • Na to, czy dane ubranie mi się podoba?
  • Czy materiał jest dobry gatunkowo? Głównie wybieram bawełniane.
  • Czy cena mnie zadowala?
  • Czy jakość wykonania jest dobra? Szczególnie sprawdzam jakość szycia oraz sam wykrój, bo czasem materiał np. cięgnie w bok, a nie powinien.
  • Czy ubranie te ma jakieś defekty? Głównie kupuję ubrania bez defektów, ale czasem zauważę drobne wady, więc staram się wtedy negocjować, gdy nie przeszkadza to w użytkowaniu.
  • Gdy ubranie spełni wszystkie powyższe moje oczekiwania, to dopiero je mierzę i wtedy ważne jest dla mnie to jak w tym ciuchu wyglądam i oczywiście ważna jest dla mnie również 'wygoda’.

Od ubrań to mam, jak widzicie, duże wymagania, bo przez wiele lat miałam swoją prywatną krawcową jako dziecko i nastolatka, moją mamę, która szyła mi ciuchy rewelacyjne pod każdym względzie, dlatego też tak zwracam uwagę na jakość wykonania ubrania.

gdzie tanio możemy się ubrać? - nasza droga do

Gdzie tanio możemy się ubrać? Promocje, wyprzedaże, outlety i w Polsce i za granicami naszego kraju, second hand’y, … , to opcje, które są mi bardzo bliskie przy kupowaniu odzieży, bo można upolować je naprawdę tanio. Oczywiście wolałabym ubrania szyte na miarę, ale niestety już te dobre czasy minęły, w których miałam 'niepowtarzalne’ ubrania szyta przez moją mamę. Uszycie ubrań u kogoś innego? Moim zdaniem to teraz drogi interes, chyba że zacznę sama szyć, ale szczerze? Nie chce mi się! Poza tym ubrania teraz naprawdę łatwo dostać tanio.

Jest jeszcze jedna opcja zdobywania niedrogich ubrań, można je kupić przez internet, naprawdę w wielu ciekawych miejscach, np. tu – hurtownia odzieżowa. Szczerzę przyznam, że nigdy nie kupowałam odzieży przez internet, ale moje znajome często właśnie zamawiają ubrania online i są bardzo z nich zadowolone, a jak nie są to je po prostu odsyłają, a sprzedawca zwraca im pieniądze.

Przede mną świat internetowych odzieżowych sklepów stoi jeszcze otworem, a Wy? Lubicie kupować ubrania za pośrednictwem internetu?

Ancia

Print Friendly, PDF & Email