DIY / Zrób to sam – malowanie bombki lakierami do paznokci

DIY / Zrób to sam – malowanie bombki lakierami do paznokci

10 grudnia 2015 0 przez Nasza droga do

Jakieś lakiery do paznokci w swojej kosmetyczne ma chyba każda kobieta. Często jednak lakiery leżą i leżą sobie i czekają na odpowiednią okazję by je użyć. A kto powiedział, że lakiery należy używać tylko do paznokci? Można nimi pomalować np. bombkę! Dziś mam dla Was DIY, malowanie bombki lakierami do paznokci. Banalne i proste, a jakie fajne! Wszystkie produkty, które użyłam do dzisiejszego 'Zrób to sam’, miałam w domu, jedynie tylko same bombki dokupiłam, które akurat znalazłam za niewielkie pieniądze w Kauflandzie.

Każda firma kosmetyczna produkująca lakiery do paznokci posiada w swoim asortymencie takie, które nadadzą się do tego zadania. Im więcej drobin, im bardziej świecą, tym lepiej dla bombki! JOKO, Virtual, Wibo, Miraculum, Bell, Catrice, Essence, Golden Rose, Vipera, Eveline, Arual, Ori Twój Sukces, …, kto co znajdzie w swoich lakierach!

malowanie bombki lakierami do paznokci

malowanie bombki lakierami do paznokci
malowanie bombki lakierami do paznokci

Najważniejszą sprawą przy malowaniu bombek lakierami to to by wykonać sobie do nich jakąś podstawę, ja użyłam do tego kubeczków od Karolla.

lakierowanie bombek

Później powrzucałam sztuczny śnieg i piórka do wnętrza bombki i wzięłam się za malowanie. Nie polecam malować w ciepłe dni i w zamkniętych pomieszczeniach oraz przy dzieciach i zwierzętach, gdyż lakiery jak to lakiery po prostu śmierdzą.

malowanie bombki lakierami do paznokci

Pomalowane bombki należy odstawić do wysuszenia i gotowe!

A poniżej krótki filmik krok po kroku jak wykonać 'lakierowanie’ bombek.

Pomysłów na wykonanie ozdób świątecznych jest w mojej głowie tyle, że chyba nie zdążę Wam ich wszystkich w tym roku pokazać, więc będzie coś na zaś.

Ancia

Print Friendly, PDF & Email