„Poduszka dla maluszka” i „Blogerzy dla serc” razem dla dzieci!

„Poduszka dla maluszka” i „Blogerzy dla serc” razem dla dzieci!

9 grudnia 2015 2 przez Nasza droga do

8 grudnia był to niesamowity dzień, bo tego dnia akcja Blogerzy dla serc podłączyła się do akcji Poduszka dla maluszka. „Poduszka dla maluszka” i „Blogerzy dla serc” razem dla dzieci!

Byłam ja, Ancia, jako przedstawicielka naszej akcji Blogerzy dla serc  i naszego bloga oraz jako (mało kto o tym wie) wolontariuszka Fundacji SCCS. Zabrałam ze sobą mydełka, mnóstwo ręcznie robionych przez naszego starszego syna ozdób z masy solnej, całą masę materiałowych serduch wykonywanych przez inne dzieci na cele akcji Blogerzy dla serc i kilka poduszek zrobionych przez równie dobre duszyczki! Poza tym wzięłam ze sobą jeszcze dobry humor, który towarzyszy mi zawsze w takich sytuacjach i w ten sposób dołączyłam do akcji Poduszka dla maluszka, czyli fajnych ludzi, którzy również tryskali radością! Szkoda tylko, że Ysiek nie mógł być, siła wyższa go wezwała.

W tym dniu byli przedstawiciele Fundacji, masa wolontariuszy, bodajże przedstawiciele różnych szkół, TV  Zabrze, a nawet górale z Kościeliska, którzy w pięknych swoich strojach również i śpiewali świąteczne pieśni.

Na wesoło i mikołajkowo wkroczyliśmy do Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i pod okiem Fundacji SCCS rozdawaliśmy uśmiech, szczególnie tym najmłodszym!

Była radość, był uśmiech, a nawet były łzy wzruszenia!

poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do

Moim ulubionym ostatnio zajęciem to branie ludzi z zaskoczenia, a tutaj przy te akcji na każdym kroku była do tego okazja!

poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do

Na sam koniec już po wszystkim mieliśmy okazję porozmawiać z Dyrektorem Śląskiego Centrum Chorób Serca Marianem Zembalą orz wyściskać Prezes Fundacji SCCS Alicję Chachaj, która zaraziła mnie swoim podejściem do pomagania innym i wspieraniem chorych dzieci!

poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do poduszka dla maluszka - blogerzy dla serc - nasza droga do

Mam dla Was też krótki filmik z tego dnia, zapraszam:

Jest i reportaż TV Zabrze:

Kochani! Nieście i Wy uśmiech innym!

Ancia

ps. Część zdjęć jest autorstwa Pana Ireneusza Hostmana, wolontariusza Fundacji SCCS, za które bardzo dziękuję :*

Print Friendly, PDF & Email