Dizajnerski świat

Dizajnerski świat

19 grudnia 2015 0 przez Nasza droga do

Osobiście, w życiu zawodowym, nie zajmowałam się nigdy dizajnem, projektowaniem wnętrz, a zajmowałam się raczej tworzeniem projektów technicznych, części maszyn. Niby coś innego, a jednak coś podobnego. Twórcze myśli przelane na papier, grafikę komputerową, a potem zrealizowane w życiu. Części maszyn jednak nigdy nie będą konkurować z wystrojem wnętrz, ale sama maszyna może być ładna, powalająca, jak już się ją do kupy poskłada. Dziś jednak nie o maszynach, lecz o dizajnerskim świecie będzie mowa.

Berlin - dizajnerski i fashion świat

Każdy z nas ma w sobie duszę dizajnera, no bo przecież idziemy do kogoś, zwracamy uwagę na meble, na ściany, krytykujemy, komentujemy, zachwalamy. Tylko nie każdy umie tą dizajnerską duszę wydostać na zewnątrz. Jednak w dzisiejszych czasach idzie się wszystkiego nauczyć, tylko od nas samych zależy jaką drogą chcemy iść i za jakimi trendami i czy w ogóle tą drogą.

trendy - dizajnerski świat

Jedni lubią biel, drudzy czerń, innym sierawno. Ja jestem z tych osób co by chciały, a nie wychodzi, a czasem moje czyny są tłumione przez innych, więc jest to co jest, choć chciałabym ładniej, lepiej, powalająco. Chyba tak kobiety właśnie mają, że to co ładne to chciałyby posiadać, więc sobie patrzę i napawam oczy.

Wiecie, że nadal nie mamy zrobionego przedpokoju!? Bo nie mamy na niego pomysłu i czasu by go skończyć.

Ostatnio przeglądam masę stron i szukam inspiracji do mieszkania. Szukając tak pomysłów, wpadła mi w oczy strona http://www.homesquare.pl/. Znajdziecie tam masę pięknych rzeczy, pięknych miejsc. Na stronie wyczytałam też, że osoby prowadzące bloga czy kanał na You Tube o tematyce wnętrzarskiej i spełniające pewne wymogi mogą liczyć na fajne współprace. Tak więc, zerkajcie, kukajcie, może coś znajdziecie tam dla siebie!

Ancia

 

 

Print Friendly, PDF & Email