Specjalista radzi: pytania do Psychologa

Specjalista radzi: pytania do Psychologa

8 stycznia 2016 1 przez Nasza droga do

„Pomagam dzieciom i rodzicom, dorosłym, parom i całym rodzinom.
Wspieram rodziców w zmaganiu się z trudnościami wychowawczymi. Towarzyszę w rozwoju osobistym, budowaniu poczucia własnej wartości, wzmacnianiu relacji z bliskimi (dziećmi, partnerami, rodziną). Pomagam również w sytuacji rozstania i rozwodu, straty bliskiej osoby, radzenia sobie z emocjami (złością, lękiem, brakiem cierpliwości), traumą i stresem pourazowym PTSD.
Jestem przekonana i wierzę, że dzięki pomocy psychologicznej można odzyskać i zachować psychiczną równowagę. Można bezpiecznie i stopniowo, znaleźć klucz do rozumienia siebie oraz świata, który nas otacza. Można odnaleźć swoje ścieżki w życiu i cieszyć się satysfakcjonującymi relacjami z bliskimi.
Rozumiem, że trudno jest podjąć decyzję i zwrócić się o pomoc psychologiczną. Jednak napisz, chętnie pomogę.” Marta Seweryńska-Kępa

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Marty. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych (nawet) imion, tylko odpowiedzi na zadane pytania.

sewerynska-kepa_marta

Marta Seweryńska-Kępa – psycholog, terapeuta systemowy i EMDR, mediator rodzinny.
Studia magisterskie z psychologii ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku (Gdański Uniwersytet Medyczny). Uzyskała certyfikat terapeuty EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) wydany przez EMDR Europe oraz uprawnienia mediatora rodzinnego zgodnie ze standardami szkolenia Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości i Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konferencji z zakresu terapii dzieci, rodzin, par i małźeństw. Współpracuje z wieloma miejscami zajmującymi się profesjonalną pomocą dla dzieci i rodzin, min. z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji i Wspomagania Rozwoju w Gdańsku, Fundacją Żyć z Pompą. Założycielka firmy W ZAUFANIU, w której prowadzi terapię traumy i stresu pourazowego metodą EMDR, indywidualną terapię dzieci i dorosłych, terapię par i małżeństw oraz rodzinną, a także grupy wsparcia oraz warsztaty psychologiczne głównie z zakresu kompetencji rodzicielskich.

Znajdziesz ją tutaj:

www.wzaufaniu.eu

www.facebook.com/wzaufaniu

Tutaj znajdziecie odpowiedzi na zapytania czytelników dotyczące zagadnień Psychologii:

odpowiedzi na zapytania styczniowe

Print Friendly, PDF & Email