Kobiecość w barwach Black&White + KONKURS!

Kobiecość w barwach Black&White + KONKURS!

9 lutego 2016 11 przez Nasza droga do

Dzięki temu, że udało mi się w tamtym roku osiągnąć swój mały cel, czyli powrót do formy sprzed ciąży (klik), to ten rok zaczęłam od powolutkiej zmiany mojej garderoby. Dlaczego powolutkiej? Żeby za bardzo nie obciążyć nasz budżet domowy ;)

Jakiś czas temu zrobiłam przegląd mojej szafy i zostało w niej tylko to co wiem, że na pewno w tym roku założę. Dzięki temu zyskałam trochę miejsca i pozbyłam się rozciągniętych ubrań przez brzuch ciążowy. Czasy ciąży już dawno minęły, więc trzeba pomyśleć o teraźniejszości!

W grudniu i styczniu wylądowało w mojej szafie trochę nowych ubrań i dodatków w czerni. Czerń jest to niezła podstawa, na której mogę budować całą resztę garderoby, dlatego też zaczęłam właśnie od tego koloru. Na pewno z czasem dojdą inne, żywsze.

Wracając do czerni to z czarnych rzeczy bardzo chciałam mieć z jedną czarną sukienkę, mini, żakiet, ze dwie bluzki, ze dwie koszulki, legginsy grubsze,  spodnie rurki, szpilki, zegarek, pasek, grube rajstopy, bransoletkę i kolczyki. Póki co miałam już w szafie jedne czarne spodnie, bransoletki, kolczyki, rajstopy (od firmy Sara i Adrian), jak również i paski w tym kolorze, więc pozostał mi jedynie zakup pozostałych rzeczy. Część rzeczy już dokupiłam, ale część nadal czeka w kolejce do zakupu. Ponad programowo była kamizelka, którą wyszperałam w lumpeku i której nie umiałam się oprzeć. Dodatkowo doszła też sukienka, którą otrzymałam pod choinkę :)

Kolejnymi kolorami jakie planuję mieć w swojej szafie to pewnie odcienie granatu, szarości, brązu, pomarańczy i zieleni, a także chciałabym i biel również była obecna w mojej szafie.

Mój  powrót do formy sprzed ciąży oraz moje niedawne wyzwanie 60 dni kobiecości (klik) sprawiły, że coraz częściej myślę o swoich potrzebach. Wiecie jak to jest być matką i ciągle myśleć tylko o dzieciach? Pewnie część z Was mnie zrozumie ;) Nieraz byłam w takiej sytuacji, że szłam coś kupić sobie, a wyszłam z rzeczami dziecięcymi. Teraz mam tak, że oprócz tych rzeczy dla dzieci kupuję coś  jeszcze dla siebie :)

W związku z tym mamy DLA WAS moje kochane kobietki konkurs, dzięki któremu możecie pomyśleć o sobie i wygrać coś właśnie dla siebie! W konkursie może uczestniczyć każda kobieta, niezależnie od tego czy posiada dzieci czy też nie. Czytajcie regulamin i działajcie! Do wygrania są fajne nagrody (o łącznej) wartości 100 zł. Fundatorem nagrody jest firma Zapach Natury!

 

konkurs black&white

 

Regulamin konkursu:

1. Miłoby było gdybyście polubili fanpage organizatorów konkursu „Nasza droga do…” oraz „Zapach Natury” :)

2. Dodatkowym plusem będzie również udostępnienie tego konkursu wśród swoich znajomych (napisz o tym w komentarzu, że udostępniasz).

3. Głównym zadaniem konkursowym jest odpowiedzieć na pytanie w komentarzu na facebooku pod banerem z tym konkursem lub na naszym blogu pod tym wpisem, które brzmi: „KTÓRY KOSMETYK MARKI MARIZA IDALIQ POLECIŁABYŚ SWOJEJ KOLEŻANCE?” Najciekawszy, najbardziej przekonujący komentarz zostanie nagrodzony.

4. Nagrodami w konkursie są: dwa lakiery imitujące żel, zmywacz bezacetonowy z olejkiem rycynowym, kolczyki, bransoletka rzemykowa z ćwiekami i kuferek- kosmetyczka. Całość nagród szacuje się w granicach 100zł!

5. Jedna osoba może dodać tylko 1 zgłoszenie.

6. Konkurs kończy się 22 lutego 2016 r. o godzinie 20:00, a wyniki zostaną ogłoszone do 3 dni po zakończeniu zabawy.

7. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki.

8. Jeśli zwycięzca konkursu nie przekaże do trzech dni od ogłoszenia wyników informacji o adresie wysyłki nagroda przepada i w kolejnym dniu zostanie wybrany inny zwycięzca spośród uczestników konkursu.

9. Koszty wysyłki nagrody pokrywa „Zapach Natury”.

10. Wysyłka możliwa jest tylko na terenie Polski.

11. Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.

12. Facebook.com, WordPress, Google, udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook.com, WordPress, Google nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzenia konkursu.

13. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z konkursem.

14. Konkurs nie podlega Ustawie z dn. 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. 1992 nr 68 poz. 341).

 

Print Friendly, PDF & Email