60 dni „kobiecości”? Szykuje się nowe wyzwanie!

60 dni „kobiecości”? Szykuje się nowe wyzwanie!

15 grudnia 2015 4 przez Nasza droga do

Mówi się, że jak coś się robi systematycznie przez długi czas to to się utrwala i wchodzi w krew, więc wprowadzam u siebie nowe, czyli zmiany! 60 dni „kobiecości” – nowe wyzwanie!

60 dni kobiecości

W niedzielę na targach naoglądałam się tyle fajnych rzeczy i ciekawie ubranych ludzi, że też mi się zachciało nowego wyzwania! Mając małe dzieci często się zapomina o sobie i o swoim wyglądzie, więc pora to zmienić!

Nie chodzę w biżuterii z obawy na maluchy, które uwielbiają nią się bawić, a moje błyskotki leżą i kurzą się i marnieją i tak od prawie 3 lat. Praktycznie już z przyzwyczajenia jej nie noszę i zawsze znajdę sobie pretekst by jej nie zakładać.

Moja szafa przepełniona jest byle jakimi, rozciągniętymi przez ciąże ciuchami, mało w niej sukienek i spódnic, bo ciągle chodzę w spodniach i praktycznie w tym samym… Czas przeprosić się z garsonkami! Fajną markową odzież dla kobiet widziałam na https://www.chiclook.pl/, można tam znaleźć sukienki, buty i wiele więcej. A może by tak wystarczyła mi nawet mała czarna, która z odpowiednimi dodatkami, codziennie innymi, która wyznaczyłaby mi drogę i wydobyła ze mnie moją 'kobiecość’? Jak myślicie?

A może by tak w końcu zacząć podkreślać usta, nie przeklinać, dać facetowi być w domu facetem! Ciągle wszystko sama, wszystko robię z racji częstego braku bycia u mego boku męża, bo potrafię, choć nie chcę… A może by tak udać coś, że czegoś nie umiem zrobić? Hmm  To raczej nie tędy droga, prawda!? Kobieta musi być silna, musi umieć w dzisiejszych czasach podołać wielu rzeczom, ale niech czasem dadzą jej poczuć się tą słabiutką kobietką, ale o tym nie dzisiaj!

Od Wigilii, przez 60 dni zrobię coś czego nie robię codziennie, coś typowo kobiecego. Będzie to dla mnie mocne wyzwanie, bo będzie to pora na mocne zmiany! Ktoś chętny przyłączyć się?

Kto wie czy te zmiany będą tylko na chwilę czy zostaną ze mną na dłużej, ale spróbować warto.

Ancia

DO POBRANIA!!!

Tabelka monitorująca zdrowe nawyki – klik

Tabelka wymiarów ciała – klik

Tabelka z ćwiczeniami Morning Quarter – klik

Print Friendly, PDF & Email