Jaki kupić prezent? Prezent marzeń.

Jaki kupić prezent? Prezent marzeń.

26 kwietnia 2018 0 przez Nasza droga do

Jaki kupić prezent? To pytanie często ludzie sobie zadają, gdy muszą coś dla kogoś kupić. Ile można dostawać par skarpetek lub kosmetyki na urodziny czy święta, a może by tak kupić inny prezent, prezent marzeń?

 

jaki kupić prezent

Widzicie tego gościa u góry? To Ysiek podczas nurkowania. To jego pierwszy raz! Dla niektórych może być to nic specjalnego, bo już robił to dziesiątki razy. Jednak ten pierwszy raz zawsze jest szczególny!

Uważaj o czymś marzysz, bo może się to spełnić! < takie słowa często padają w coachingowych tekstach i jak najbardziej jest to prawda! Im częściej o czymś myślimy i o tym mówimy, jesteśmy coraz bliżej do spełnienia tego marzenia / celu. Ja ostatnio bardzo uważnie się przysłuchuję moim bliskim. Tak więc uważaj o czym mówisz głośno!

Od długiego czasu mam dość kupowania rzeczy na prezent. Ja wiem, że fajnie się coś dostaje, ale ludzie szybko się nudzą rzeczami, albo są z nich niezadowoleni od początku. Jednak wspomnienia zostają na dłużej w pamięci, dlatego ostatnio w prezencie wolę dawać jakąś fajną „czynność”, a jeszcze najlepiej gdyby to była „czynność”, o której już kiedyś myślał, by zrobić. Tak więc jak chcecie zrobić komuś naprawdę frajdę to polecam zainwestować w prezentmarzen.com Niektóre prezenty są tanie, niektóre droższe, więc można pomyśleć o tym, by cała rodzina się na ten prezent złożyła. A mnie się ostatnio po prostu marzy zrobić i zjeść porządnej dobrej czekolady :) 

A Ty co wolisz dostawać za prezent?

Rzeczy czy wspomnienia?

 

Ps. I choć ten wpis powstał przy współpracy Prezentu Marzeń to szczerze polecamy takie nietypowe prezenty, bo od kilku lat sami też kupujemy tego typu prezenty i obdarowujemy nimi bliskich :)

Print Friendly, PDF & Email