Jaki kupić prezent? Prezent marzeń.

Jaki kupić prezent? To pytanie często ludzie sobie zadają, gdy muszą coś dla kogoś kupić. Ile można dostawać par skarpetek lub kosmetyki na urodziny czy święta, a może by tak kupić inny prezent, prezent marzeń?

 

jaki kupić prezent

Widzicie tego gościa u góry? To Ysiek podczas nurkowania. To jego pierwszy raz! Dla niektórych może być to nic specjalnego, bo już robił to dziesiątki razy. Jednak ten pierwszy raz zawsze jest szczególny!

Uważaj o czymś marzysz, bo może się to spełnić! < takie słowa często padają w coachingowych tekstach i jak najbardziej jest to prawda! Im częściej o czymś myślimy i o tym mówimy, jesteśmy coraz bliżej do spełnienia tego marzenia / celu. Ja ostatnio bardzo uważnie się przysłuchuję moim bliskim. Tak więc uważaj o czym mówisz głośno!

Od długiego czasu mam dość kupowania rzeczy na prezent. Ja wiem, że fajnie się coś dostaje, ale ludzie szybko się nudzą rzeczami, albo są z nich niezadowoleni od początku. Jednak wspomnienia zostają na dłużej w pamięci, dlatego ostatnio w prezencie wolę dawać jakąś fajną “czynność”, a jeszcze najlepiej gdyby to była “czynność”, o której już kiedyś myślał, by zrobić. Tak więc jak chcecie zrobić komuś naprawdę frajdę to polecam zainwestować w prezentmarzen.com Niektóre prezenty są tanie, niektóre droższe, więc można pomyśleć o tym, by cała rodzina się na ten prezent złożyła.

A Ty co wolisz dostawać za prezent?

Rzeczy czy wspomnienia?

 

 

Print Friendly, PDF & Email