Wielka księga wyzwań

Wielka księga wyzwań

13 czerwca 2018 0 przez Nasza droga do

Hania Humorek. Wielka księga wyzwań.”, której autorem jest Megan McDonald, to kolejna świetna książka Wydawnictwa Egmont, którą z chęcią chcę przedstawić.

 

wielka księga wyzwań

 

W książce tej znajdziecie dwa długie opowiadania o Hani. Hania Humorek nie bez powodu nazywa się „humorek”. Miewa często różne humorki, ale głównie zdarza jej się, że pewne rzeczy robi na przekór.

W jednym opowiadaniu Hania jest zachwycona, gdy nadchodzi ulubiony dzień w roku „dzień na opak”. Tym razem zaskoczyła wszystkich i chyba nawet samą siebie, bo zamiast rozczochranej fryzury i ulubionej koszulki, ubrała piękne ubranie i ładnie się uczesała. Tak jej się to spodobało, że paradowała tak cały tydzień, na opak i w dodatku była miła!

W drugim opowiadaniu Hania tworzy swoją listę marzeń i stara się jak najszybciej przejść do działania. Do wyzwania tego zainspirowała się, gdy znalazła Listę Marzeń Ostatnich swojej babci. Czy dziewczynce uda się zrealizować wszystkie swoje marzenia? O tym na bank dowiecie się w książce.

wielka księga wyzwań

W książce znajdziecie m.in. odwołanie do „zebrań rodzinnych”, czym warto zainteresować się szerzej pod względem dobrych relacji w rodzinie. Na ten temat jednak póki co nie będę więcej pisać, bo jestem na etapie uczenia się tego. 
„Hania Humorek. Wielka księga wyzwań” pisana jest prostym językiem i dużymi literami, dzięki czyta się ją dość przyjemnie. „Wielka księga” posiada już praktycznie 5 części.
Książka ta i PROJEKT PROGRESJA Yśka zainspirowały mnie do stworzenia swojej listy wyzwań.

 

Print Friendly, PDF & Email