Sklejamy dziecięce buty klejem TADAM + konkurs

Sklejamy dziecięce buty klejem TADAM + konkurs

7 listopada 2018 0 przez Nasza droga do

Nie wiem jak Wasze dzieci, ale nasze posiadają umiejętność szybkiego niszczenia butów. Praktycznie w pierwszym tygodniu ich użytkowania wyglądają one już jak po kilku miesiącach noszenia butów przez dorosłego. Choć wątpię, że dorosły człowiek jest w stanie tak szybko zniszczyć buty, no chyba że kupi je dość słabej jakości lub przebiegnie się w biegu z przeszkodami. Poniżej zobaczysz jak szybko i sprawnie sklejamy dziecięce buty klejem TADAM, pogromcą odklejającej się podeszwy.

 

Tadam

 

Czym jest TADAM To klej do butów sportowych o konsystencji żelu, bezbarwny i łatwy w użyciu.

Trwałyzgadza się 

Przezroczystyzgadza się

Szybkipowierzchnia skleja się szybciej niż producent to opisuje

Elastycznynie wiem co producent miał na myśli, może to, że poddaje się kształtom powierzchni do sklejenia

 

 

 

 

Producent na opakowaniu informuje, że jest to pierwszy klej do butów sportowych. Wiadomo, skleisz nim również buty skórzane, z różnych tkanin, z niektórych tworzyw sztucznych, jak również i inne rzeczy – aż chciałoby się pokusić skleić wszystkie klocki naszym dzieciom.

Klejenie za pomocą TADAM jest bardzo proste: najpierw oczyszczasz powierzchnię, potem nakładasz klej, a następnie od razu szybciutko łączysz – i gotowe! Potem musisz trochę jednak odczekać zanim założysz buty, by klej całkowicie wyschnął.

Podczas klejenia uważaj, by się samemu nie skleić i nie dotknąć oczu! No i wiadomo, trzymaj klej i klejone powierzchnie z dala od dzieci.

klej do butów TADAM

 

Poniżej znajdziesz film, w którym sklejamy kapcie naszego najmłodszego syna klejem TADAM. Było trochę zabawnie przy jego tworzeniu, więc jak zwykle znajdziesz u nas pozytywne wibracje.

 

OBEJRZYJ FILM ⇓⇓⇓ KLIK ⇓⇓⇓

 

Jak widzisz zepsutych rzeczy nie trzeba wyrzucać, choć się o to proszą, ale wystarczy je naprawić, by nadal spełniały swoją funkcję. Przy okazji zaoszczędzisz trochę nerwów i nie musisz kupować nowych butów.

KONKURS

klej TADAM konkurs

 

Zasady konkursu:

  • Zadaniem w Konkursie jest udzielenie odpowiedzi na 1 pytanie kreatywne zawarte w poście konkursowym:

Wyobraź sobie, że posiadasz magiczne buty. Buty, które nie dość, że nigdy się nie psują, ale również… potrafią teleportować! Napisz, gdzie byś chciał/a dzięki nim się znaleźć i dlaczego?

Odpowiedź ma zostać umieszczona w komentarzu pod w/w notką.

  • Odpowiedź nie może być skopiowana od innego uczestnika konkursu.
  • Konkurs trwa od godziny 06:00 w dniu 7 listopada 2018 r., do godziny 19:59 w dniu 14 listopada 2018 r.
  • Spośród wszystkich prawidłowo zgłoszonych zadań konkursowych wybierzemy jedno z nich, kierując się następującymi kryteriami: zgodność prac konkursowych z tematyką, oryginalność, kreatywność i pomysłowość prac konkursowych, walory artystyczne prac Konkursowych.
  • W Konkursie przewidziano następującą Nagrodę:

Nagroda: Suszarka do butów marki Elektrowarm o wartości 99 zł (dziewięćdziesiąt złotych 00/100) brutto, zestaw produktów TADAM® o wartości  20 zł (dwadzieścia złotych 00/100) brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna  w wysokości 13 zł (trzynaście złotych 00/100).

Nagroda, opisane w ust. 1 powyżej, zostaje przyrzeczona na rzecz Laureata pierwszego miejsca w Konkursie, wyłonionego przez Komisję Konkursową.

  • Organizatorem Konkursu jest firma Nuorder Sp. Z o.o. działająca na zlecenie Fenedur S.A.
  • Fundatorem nagród w Konkursie jest Fenedur S.A.
  • Uczestnicząc w konkursie należy wpisać przy odpowiedzi konkursowej: akceptuję regulamin konkursowy (cały regulamin znajdziesz tutaj: pobierz regulamin).
  • Biorąc udział w Konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w celach związanych z organizacją Konkursu. Po prostu potrzebny będzie później nam adres do wysyłki nagrody do osoby, która ten konkurs wygra. Adres zostanie przekazany Organizatorowi, a po przesłaniu nagrody przez Organizatora trwale skasowany.

 Wyniki KONKURSU:

KONKURS WYGRYWA: Mountains Natalie – gratulujemy! Czekamy na adres do wysyłki nagrody :) prosimy przesłać na adres kontakt@naszadrogado.pl

Print Friendly, PDF & Email