Popraw sobie humor. Załóż kolorowe skarpetki!

Popraw sobie humor. Załóż kolorowe skarpetki!

6 października 2018 0 przez Nasza droga do

Jeśli obserwujesz nasz profil na facebook’u o ten tu > klik < to wiesz, że jakiś czas temu mój Yśó narzekał na brak skarpetek. Na facebook’u aż wypuściliśmy kilka filmików z tym tematem, a w roli głównej były Yśka skarpetki, niestety głównie dziurawe. Praktycznie w odpowiednim momencie kolorowe skarpetki z nieba nam spadły!

 

kolorowe skarpetki

 

Mówi się, że skarpetek nigdy nie za wiele, i coś w tym stwierdzeniu jest. Z tego co się orientuję, przynajmniej w moim otoczeniu, faceci nie lubią sobie kupować sami skarpetek i majtek. Dobrze więc dla facetów, którzy wiążą się z partnerkami dbającymi o ich garderobę, by w tych dziurawych skarpetkach przez całe życie nie przeszli. Jeśli jesteś facetem i czytasz ten tekst, i kupujesz sam sobie skarpetki, to ten akapit nie był o Tobie. Czytaj spokojnie dalej.

 

kolorowe skarpetki

 

Przyszła jesień. Już niebawem przyjdzie do nas zima. Trzeba się jakoś uszczęśliwiać w te szare, mroźne dni. Załóż więc szalone kolorowe skarpetki nie do pary, najlepiej najmodniejsze skarpetki sezonu Many Mornings, i od razu pojawi się na Twojej twarzy uśmiech. Ciekawa jestem jaka będzie mina Twoich bliskich i znajomych, gdy zobaczą takie szalone skarpetki na Twoich nogach!

 

kolorowe skarpetki

 

Od razu jak zobaczyłam wzory tych zabawnych skarpetek (a są nie tylko dla mężczyzn, ale i są skarpetki damskie i dziecięce), to też zechciałam takie mieć – pozazdrościłam Yśkowi, że takie piękne skarpetki dorwał. Jest dużo ciekawych wzorów do wyboru, są nawet świąteczne skarpetki, idealne na świąteczną atmosferę czy też na prezent pod choinkę. Mam nadzieję, że Ysiek to czyta i wpadnie na ten pomysł, by mi takie skarpetki załatwić, najlepiej z reniferkami albo ciastkami. A póki co będę jemu je podbierać, mamy podobny rozmiar stopy (no niestety jak na kobietę to mam duży rozmiar).

 

kolorowe skarpetki

 

Jeśli też chcecie mieć takie fajowe kolorowe skarpetki, to spokojnie możecie rozglądać się tutaj w tym sklepie ze skarpetkami > klik < to dzięki tej firmie mamy teraz fajne skarpetki ;)


 

Print Friendly, PDF & Email