Niesamowity weekend w Krakowie. Gala finałowa akcji „Zmień siebie, daj siebie!”

Niesamowity weekend w Krakowie. Gala finałowa akcji „Zmień siebie, daj siebie!”

23 listopada 2019 1 przez Nasza droga do

O akcji Kobiety dla kobiety „Zmień siebie, daj siebie” Fundacji 3-4-start już nie jeden raz komunikowaliśmy na naszych kanałach social media. Mogliście również dowiedzieć się o niej w ostatnim poście na blogu (o tu), gdy opisywałam mój wypad do Poręby Wielkiej. A dziś chciałam się z Wami podzielić na blogu, tym co mnie spotkało w sobotę, w dniu wielkiej gali.

 

 

Zobacz co się działo tego dnia. Był ogrom emocji i nawet trup na przystanku.

OBEJRZYJ FILM ⇓⇓⇓ KLIK ⇓⇓⇓

 

Jeśli czytasz to, a nie obejrzałeś/aś wcześniej powyższego filmu, wróć do niego, obejrzyj go i dopiero czytaj dalej. Bardzo zależy mi na tym, więc jak już tu jesteś, do dzieła.

  *          *         *

Gała finałowa akcji Kobiety dla Kobiety „Zmień siebie, daj siebie!” była podsumowaniem kilkumiesięcznej współpracy specjalistów z finalistkami konkursu akcji. Cztery niesamowite kobiety, czyli Lucyna, Kasia, Marzena i Agnieszka przeszły niesamowite metamorfozy. Totalna przemiana swoich ciał, jak i swojego wnętrza. A uzyskane efekty swojej ciężkiej pracy mogły zaprezentować na wybiegu w dniu gali, w hotelu Hilton Garden Inn w Balicach.

 

OD LEWEJ: Agnieszka Feliks, Kasia Wolańska – finalistki metamorfoz. OD PRAWEJ: Lucyna Zaremba, Marzena Dubiel-Czech – finalistki metamorfoz. W SAMYM  ŚRODECZKU: Ania Kołodziejczyk ze studia urody Dream Factory, która wykonała makijaż permanentny

 

OBEJRZYJ FILM O PRZEMIANACH DZIEWCZYN ⇓⇓⇓ KLIK ⇓⇓⇓

 

Podczas gali, którą prowadziła Karolina Chapko i Daniel Wieleba, odbyły się liczne licytacje również z udziałem i Tomasza Jacykowa i Moniki Chwajoł, by zebrać środki finansowe na rehabilitację dwóch chłopców.

 

 

 

Wiesz, że i Ty możesz jeszcze wesprzeć chłopców?

Chłopcy są braćmi. Potrzebują wsparcia finansowego na rehabilitację. Możesz wesprzeć na kilka sposobów, np. poprzez wciśnięcie poniższych wypisanych ich imion, które przekierują Cię na stronę fundacji, gdzie znajdziesz opis ich choroby i numer konta, na który możesz wpłacić pieniądze:
Michał
Filip

Drugi sposób. Tu możesz coś zyskać dla siebie, kupując kalendarz z pięknymi influencerkami i aktorkami, z którymi miałam przyjemność być w Porębie Wielkiej. Autorem tych zdjęć jest Krystyna Sudoł. Środki uzbierane ze sprzedaży kalendarzy będą również przeznaczone na leczenie chłopców. Kalendarz możesz zakupić tu.

 

 

Print Friendly, PDF & Email