Poręba Wielka. Babski wyjazd w góry. Akcja „Zmień siebie, daj siebie!”

Poręba Wielka. Babski wyjazd w góry. Akcja „Zmień siebie, daj siebie!”

31 października 2019 7 przez Nasza droga do

Pojechały baby w góry i … to niesamowite jak tyle kobiet potrafiło odnaleźć się w nowym towarzystwie, w nowym miejscu, w nowej sytuacji. Ale zacznijmy od początku, jak doszło do babskiego wyjazdu w góry i co się na nim działo.

*zmień siebie, daj siebie*

Na babski wyjazd w góry zaprosiła mnie Kluadia z Fundacji 3-4-start z okazji akcji Kobiety dla kobiety „Zmień siebie, daj siebie”. Tam, a dokładniej mówiąc w malowniczo usytuowanym Hotelu Górski Raj ***, był nakręcany film na galę finałową akcji.
Film, który nakręcała przesympatyczna ekipa filmowa Rexton Digital, podczas naszego pobytu w Porębie Wielkiej, był później wyświetlany na gali finałowej akcji w Krakowie w hotelu Hilton Garden Inn.
Zanim udostępnie Wam tamten film, zobaczcie najpierw mój film, który nakręciłam podczas pobytu w hotelu, nazwałam go Making of film na galę finałową akcji „Zmień siebie, daj siebie!” 
Zumbową atmosferę, co widać na poniższym filmie, stworzyła Paulina z Popcorn.

OBEJRZYJ FILM ⇓⇓⇓ KLIK ⇓⇓⇓

*klika słów o akcji od Fundacji 3-4-start*

Od lewej: Wiceprezes Fundacji 3-4-start Klaudia Czapkiewicz-Ziółek, Prezes Fundacji Urszula Dąbrowska-Czapkiewicz
W akcji „Zmień siebie, daj siebie”, pomagamy kobietom poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Dzięki akcji „Zmień siebie, daj siebie” oraz wszystkim Partnerom, cztery wybrane kobiety zostały objęte kompleksowym programem metamorfoz, podczas których najlepsi specjaliści dbają o ich wygląd, zdrowie i samopoczucie.” – mówią o akcji Klaudia Czapkiewicz-Ziółek oraz Urszula Dąbrowska-Czapkiewicz, członkinie zarządu Fundacji 3-4-start.

*dobre zmiany uleczają duszę*

Dziewczyny, które przeszły metamorfozę, brały udział w licznych warsztatach z psychologami, coachami, seksuolożkami i wizażystkami. Właśnie na naszym babskim wyjeździe mogłyśmy poznać je wszystkie. A więcej o ich metamorfozach dowiecie się niebawem, gdy będę robiła relację z gali finałowej.
„Ciało kobiety zmienia się. Nie zawsze jest nam łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów czy rozstępów. W trakcie tej akcji chcemy pokazać jak przy pomocy mało inwazyjnych, odpowiednio dobranych zabiegów można pozbyć się niedoskonałości oraz zmienić swoje ciało. Nie zapominajmy jednak, że to nie wygląd jest najważniejszy. Bardzo ważna jest akceptacja samej siebie, a przede wszystkim nasze zdrowie, o które czasem musimy walczyć. A wszystko po to, by kobiety, mogły być jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej spełnione. Bo im bardziej doceniamy same siebie, im jesteśmy bogatsze wewnętrznie, tym więcej możemy dać z siebie innym.” – takie piękne słowa wypowiedziały kobiece głosy zarządu Fundacji 3-4-start.
Akcji przyświeca szczytny cel. Fundacja zbiera fundusze na rehabilitację chorych dzieci.
W trakcie pobytu w Hotelu Górski Raj oprócz filmu na galę powstał również kalendarz charytatywny z 13 wspaniałymi kobietami:
  • Karoliną Chapko aktorką filmową i teatralną
  • Moniką Chwajoł Królową życia gwiazdą ttv
  • oraz influencerkami/ blogerkami z całej Polski
Zdjecia do kalendarza wykonywała Krystyna Sudoł Fotografia

*Kilka zdjęć z górskiej wyprawy z babami. Było kilka rodzynków!*

 

Partnerzy akcji „Zmień siebie, daj siebie!”:
Tomasz Jacyków – zadbał o stylizacje Uczestniczek akcji, we współpracy z markami:

Greenpoint Fashion |  Everhill |  KONTRI.plCavaricci |  By Mielczarkowski |  saleneo.pl |  Le Szapo Hat Shop

Piękne makijaże do tego filmu wyczarowały na naszych twarzach Orianna Rakowska Makeup Room i Anna Kołodziejczyk Makeup Artist z DreamFactory. A na naszych głowach zrobiły porządki dziewczyny z  Art Dream .
Słodkości od cateringu Love Catering
Reportaż z wydarzenia 2fotografki.pl
Patronat medialny: Portal Rodzinny BabyGo

Print Friendly, PDF & Email