Żabie Doły

Żabie Doły

17 maja 2020 0 przez Nasza droga do

Żabie Doły to nasze niedawne odkrycie i choć już jakiś czas temu o tym miejscu słyszeliśmy, to dopiero od dwóch lat tam jeździmy. Przy pierwszym razie nie umieliśmy tam dojechać. Przy drugim wypożyczyliśmy rowery, by sobie po tych terenach pojeździć z dziećmi, ale było po deszczu, w dodatku wjechaliśmy w ścieżkę pełną błota, więc plan upadł. Za trzecim razem wybraliśmy się już bardziej przygotowani, z rozeznaniem trochę terenu, więc mogliśmy już na spokojnie „wypocząć” w terenie. 

 

żabie doły z drona

 

Żabie Doły to zespół przyrodniczo-krajobrazowy, który jest położony na granicy miast Bytomia, Chorzowa i Piekar Śląskich. Przepiękne miejsce, gdzie jest masa zakątków do wypoczynku blisko natury. Idealne miejsce na odpoczynek, bieganie, wycieczkę rowerową, czy pieszą. 

 

żabie doły punkt widokowy

 

W terenie znajdziesz kilka ciekawych miejsc do odpoczynku, na przykład jak te na zdjęciu powyżej. Trzy okna na świat, na przyrodę, które trochę przypominają obrazy na ścianie albo ekrany telewizorów. 

 

żabie doły

 

Jeśli uwielbiasz obserwować przyrodę, to zobaczysz w tym miejscu przepiękne okazy natury. Poza tym znajdziesz niesamowite murale, jak między innymi te poniżej. Dziękujemy Sebastianowi za zdjęcia!

 

fotograf: Sebastian Kowolik

fotograf: Sebastian Kowolik

 

My jeszcze nie zdążyliśmy całego terenu przejść, jeszcze dużo przed nami.

 

fotograf: Sebastian Kowolik

 

Zobacz jak pięknie wyglądają Żabie Doły z lotu ptaka.

 

OBEJRZYJ ⇓⇓⇓ KLIK W FILM ⇓⇓⇓

 

 

Print Friendly, PDF & Email