Pomysł na randkę z żoną. Prezent marzeń

Pomysł na randkę z żoną. Prezent marzeń

19 lipca 2020 0 przez Nasza droga do

Dzieci wyjechały na wakacje do dziadków, a nam w tym czasie zepsuła się lodówka. Mieliśmy ją jeszcze na gwarancji, więc wymieniono nam lodówkę na nową. Niestety nie obyło się bez remontu podłogi, wypływająca z niej woda uszkodziła nam panele. Na szczęście podczas remontu kuchni znaleźliśmy czas dla siebie. Skorzystaliśmy z Prezentu marzeń, stąd ten wpis, stąd kolejny pomysł na randkę z żoną. 

 

SPA dla dwojga 

Dużo czasu spędzamy na co dzień z dziećmi. Często też razem wszyscy wyjeżdżamy. Raz na jakiś czas robimy sobie jednak wypady za miasto bez dzieci czy tzw. randki. Dla nas jest to bardzo ważny element naszego związku. Wtedy nie myślimy o problemach codziennego życia, skupiamy się na tu i teraz, i co najważniejsze na nas.

 

romi spa

 

Wybaczcie za jakoś zdjęć. Nie tylko lodówka nam się zepsuła, ale i narzędzie  pracy blogowej (smartphone Anci) również uległ zniszczeniu.

Ale wróćmy do randki. Skorzystaliśmy z pakietu SPA dla dwojga z Prezentu marzeń, w Romi SPA w Bytomiu. Były to niesamowite 3 godziny. Czujesz to? 3 godziny odcięty od codziennych problemów, tylko z partnerką? Gdzie przez 2 godziny masz w dowolności jacuzzi, sauna,lub po prostu chillowanie przy nastrojowej muzyce, pięknych zapachach, przy kominku. A przez kolejną godzinę masują Twoje ciało, również przy muzyce, blasku świec. Wow. I to nie sen!

Po, wyszliśmy szczęśliwi, uśmiechnięci, zrelaksowani.

Ancia na drugi dzień miała zakwasy, po masażu, ale masażystka ostrzegała, że tak będzie.

Zerknij na filmik, może najdzie Cię ochota na wypad dla dwojga.

 

OBEJRZYJ ⇓⇓⇓ KLIK W FILM ⇓⇓⇓

 

Fajny pomysł na randkę z żoną, prawda?

 

 

Print Friendly, PDF & Email