Majowe Spotkanie Blogerek w Czechowicach

Majowe Spotkanie Blogerek w Czechowicach

25 maja 2014 19 przez Nasza droga do

Spotkanie Blogerek w Czechowicach już za nami i dziś przychodzę do Was z relacją z tego spotkania.

Jak już wiadomo Majowe Spotkanie Blogerek w Czechowicach organizowałam wspólnie z Gosią z Porady Herrbaty – była to nasza pierwsza organizacja takiego przedsięwzięcia i muszę przyznać, że  organizatorzy nie mają lekko, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak więc dla wszystkich organizatorów wielki szacun! 
 
1l
organizatorki spotkania,  czyli nasze skromne osoby, Gosia i ja

 

Spotkanie odbyło się w Czechowicach (Gliwice) w lokalu Zeppelin – miałyśmy dostępną, tylko dla siebie, dużą salę, dzięki temu mogłyśmy się czuć bardzo swobodnie!

Każda z dziewczyn na spotkaniu otrzymała na wstępie imienną przypinkę stworzoną przez firmę D.H.R. Kontakt. Dzięki takim przypinkom można szybciej odnaleźć daną osobę, szybciej zapamiętać imiona osób :) jak również jest to bardzo miła pamiątka z takiego typu spotkań.

1b

Po rozdaniu przypinek, przywitałyśmy z Gosią wszystkie uczestniczki dobrym słowem, uśmiechem i Razowym Kwasem Chlebowym z kampanii Streetcom.

1c

Podczas gdy przynoszono szarlotkę z lodami i kawę, każda dziewczyna miała okazję przedstawić siebie i swojego bloga. Wszystkie skorzystały z tej okazji.
 
Po konsumpcji odbyła się krótka pogadanka, po czym zaprosiłyśmy dziewczyny do stołu na wymianę kosmetyczną i już od tej pory dziewczyny swobodnie zaczęły się ze sobą integrować.
 

1f

Spotkaniu towarzyszył uśmiech, ale i zaciekawienie, zwłaszcza wtedy, gdy przyglądały się Dominice z bloga 4cholery jak tworzyła loki metodą naturalną przy pomocy chusty…
 

1d

Dziękujemy modelkom za cierpliwość: 
Zaciekawienie było również wtedy, gdy odwiedziła nas Pani Monika Niemiec – brafitterka również z dobrym humorem i z szeroką wiedzą na temat dobierania biustonoszy.
 
Powiem szczerze, z mojego doświadczenia, że dobrze dobrany biustonosz odmienia nasze życie! Warto zainwestować w siebie, w swoje zdrowie i samopoczucie!
 

 

1e
Cieszę się bardzo, że dziewczyny mogły wynieść jakąś wiedzę dla siebie z tego spotkania!
 
Poza wiedzą każda z dziewczyn otrzymała 'drobne’ upominki od różnych firm – mam nadzieję, że dałyście radę z ich przetransportowaniem do domu. Spotkanie miało odbyć się bez prezentów, ale cieszę się, że mogłyśmy sprawić, by Wasze uśmiechy pozostały na Waszych twarzach jeszcze długo po tym spotkaniu.
 
W związku z czym bardzo dziękujemy naszym wszystkim sponsorom – jesteście kochani, że wspieracie nas blogerki!
 
 
1hi

 

 
Szczególnie chciałam podziękować Pani Hani Górskiej z Fabryki Małych Form za piękne ceramiczne prezenty – ręczna ciężka praca powinna być doceniona!
 
Poniżej, na pierwszym zdjęciu, możecie poznać wszystkie uczestniczki Majowego Spotkanie Blogerek:
 
od lewej – od góry:
Gosia, www.poradyherrbaty.blogspot.com/ – organizatorka
od lewej – od dołu:
ja, Aneta, www.naszadrogado.pl – organizatorka
 
1h
 
Na zdjęciu z Figurą od firmy Polpharma, dziękujemy za piękne paczuszki!
 
 
Na zdjęciu z prezentami od Dafi, było to duże zaskoczenie dla dziewczyn. A tu my – już bez dodatków:

 

1k
 
 
Dziękujemy również za wsparcie przez Dział Techniczny – ciężko by było bez Was! 
 
IMG_6228
I co najważniejsze!

 

W związku z tym, że lubimy z Gosią pomagać, spotkanie było mega interesowne, bo zachęciłyśmy dziewczyny by przyniosły ze sobą kredki i bloki rysunkowe dla dzieci, które przebywają w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Akcja charytatywna została przeprowadzona pod patronatem Fundacji (Tak dla Transplantacji). Bardzo ucieszyło nas, że dziewczyny wzięły sobie to do serducha i przyniosły ze sobą naprawdę sporo rzeczy dla dzieciaków! Dziewczyny, jesteście Wielkie!
 
 

1j

Drogie blogerki! Jesteście wspaniałe, a do tego naładowane pozytywną energią! Bądźcie takie zawsze! 
 
Print Friendly, PDF & Email