Moja przygoda z Vichy Normaderm

Moja przygoda z Vichy Normaderm

28 kwietnia 2014 0 przez Nasza droga do

Pewnie wiele osób z Was lubi oglądać metamorfozy, gdzie zmienia się człowiek wizualnie z lepszego na gorsze lub odwrotnie. Zawsze marzyłam, by ktoś wykonał na mnie taką metamorfozę, gdzie z brzydkiego kaczątka zrobi ze mnie łabądka… I wiecie  co? W tamtym roku moje marzenie się spełniło, a to dzięki wygranej w konkursie, którego organizatorem była marka Vichy. I od tego zaczęła się w sumie moja przygoda z dermokosmetykami Normaderm.

vichy normaderm efekty

Pamiętam jak dziś, że po nagrodę musiałam wtedy pojechać osobiście do Warszawy, gdyż w ustalonych terminach, na koszt organizatora, odbyły się m.in. spotkania ze Specjalistą Dermatologiem, Dietetykiem, Trenerem Osobistym (Coach’em) oraz Wizażystką. Niesamowite chwile i niezapomniane! 

Oprócz wspomnianych specjalistów, będę mile wspominać ludzi, którzy uczestniczyli w tym przedsięwzięciu i którzy byli opiekunami tych spotkań. Czułam się wtedy jak wśród przyjaciół! Miałam też okazję poznać Karolinę ze stylizacje.tv, co było moim zaskoczeniem, bo nie myślałam, że spotkam moją ulubioną wtedy YouTuberkę.

 

 

Na tym spotkaniu miałam możliwość przejść indywidualne warsztaty pielęgnacji swojej skóry. Dostałam wiele bardzo wartościowych rad i praktycznych wskazówek od specjalistów na temat moich problemów skórnych widocznych wtedy na mojej twarzy.

Oprócz indywidualnych warsztatów była w nagrodę również sesja zdjęciowa dla 6 dziewczyn.

 

 

oraz kosmetyki Vichy z gamy Normaderm, dobrane do mojej cery i moich problemów, które miałam stosować według zaleceń Pani Dermatolog. Kosmetyki te mieliśmy z początku stosować między pierwszym, a drugim spotkaniem, żeby porównać ich działanie, ale tak mi się spodobało ich działanie, że Vichy Normaderm możecie teraz spotkać w moim 'Must have’, czyli wśród kosmetyków, które muszę obowiązkowo mieć. Kosmetyki Vichy Normaderm postaram się Wam szczerze zaopiniować niebawem.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email