Maluszek wśród gigantów, czyli dziecko w Parku Dinozaurów

Jak przeglądam zdjęcia z zeszłego roku to muszę przyznać, że nasz Julek rośnie nam jak na drożdżach!
Wśród zdjęć jakie odnalazłam to były właśnie te, rodzinne, my razem w Kotlinie Dinozaurów. Kotlina Dinozaurów znajduje się w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, a ten natomiast znajduje się w naszym ukochanym Parku Śląskim, o którym to już nieraz wspominaliśmy na łamach naszego bloga.
Patrząc na naszego starszego syna to widzę swoje dzieciństwo, widzę siebie z rodzicami i siostrą przepełnionymi radością, uśmiechem, beztroską – znów chciałabym być dzieckiem, chyba nie muszę mówić dlaczego?! Beztroskość to taka fajna ‘rzecz’, brakuje tego w dorosłym życiu.
Fajnie, że ktoś wymyślił aparat, że można uwiecznić teraźniejszość, dzięki czemu mogę teraz powspominać sobie zeszłoroczne wiosenne Julkowe szaleństwo wśród gigantów…
IMG_6773
 IMG_6778
IMG_6747
IMG_6748
IMG_6755
IMG_6766

 

IMG_6768

 

IMG_6762
IMG_6765
Ancia

 

Print Friendly, PDF & Email

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
KaprysekanetaSlim Size MeKarola Franieczek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karola Franieczek
Gość

Polecam Wam odwiedzić też park dinozaurów w Inwałdzie.

Slim Size Me
Gość

Na wstępie dziękuje za miły komentarz. Właśnie jestem w trakcie usuwania głównego stresu z mojego życia ;). Trzymaj kciuki, bo potrzebuje trochę szczęścia ;).

Jeśli chodzi o zdjęcia to uwielbiam je oglądać, przypominają mi się miłe wydarzenia z mojego życia. Patrząc na twoje przypomina mi się, że sama muszę się wybrać do Kotliny Dinozaurów ;).

Kaprysek
Gość

znajome widoki ;p