Spotkanie blogerek w Rybniku z firmą Mary Kay

Spotkanie blogerek w Rybniku z firmą Mary Kay

27 kwietnia 2015 11 przez Nasza droga do
Na ostatnim spotkaniu blogerek w Rybniku (klik) miała odbyć się m.in. prezentacja/warsztaty z przedstawicielką firmy Mary Kay. Ze względu na osobiste problemy przedstawicielki, spotkanie zostało zaplanowane na inny termin, w celu zapoznania się tylko i wyłącznie z tą firmą. I takie spotkanie miało miejsce teraz w sobotę, 25 kwietnia, również w Rybniku :) które zorganizowały Anita z www.psychodelax3.blogspot.com i Renia z www.renia114.blogspot.com.
 
 
spotkanie blogerek w Rybniku

Tym razem spotkałyśmy się również w bardzo ładnej restauracji, ‘Pod Tubą’, tym razem ulokowanej na samym rynku. Na początku usadowiono nas w miejscu bardzo klimatycznym, tzn. w części restauracji, która była podświetlona tylko gdzieniegdzie przez małe lampki. Miejscówka ta naprawdę mi się spodobała, ale niestety ze względu na tematykę tego spotkania musiałyśmy się przenieść do innego pomieszczenia, które również było dosyć ciekawe :)
 
Co do samej restauracji to muszę przyznać, że potrawy moim zdaniem były trochę za drogie, poza tym porcje były malutkie jak na takie ceny, a same menu na karcie nie było zaktualizowane, czyli takie fopa /wtopa. Jednak na kawę, napoje warto się tam wybrać, ze względu na jej klimat i ceny tych trunków.
 
 
IMG_0536
Dziewczyny znów zawitały na spotkanie uśmiechnięte i pełne energii, więc atmosfera do końca utrzymywała się w dobrym humorze, nawet wtedy kiedy… ale to za chwilę ;)
 

Na spotkaniu uczestniczyły, oprócz mnie i wspomnianych wyżej organizatorek, blogerki z:

www.swiatdzikuski26.blogspot.com
www.lusiakowy.blogspot.com
www.todaytomorrowandforeverbeauty.blogspot.com
www.moncoin39.blogspot.com
www.kosmetykitomagia.blogspot.com
www.aleksandra1308.blogspot.com
www.77dakota.blogspot.com
www.kosmetykowyswiat.blogspot.com

Tak jak pisałam wcześniej spotkanie odbyło się specjalnie dla firmy Mary Kay, by móc zapoznać się z tą firmą bliżej poprzez obiecane kosmetyczne warsztaty. Przedstawicielką firmy Mary Kay była bardzo miła i sympatyczna Pani Ania, która mnie bardzo zauroczyła swoim wyglądem. Nie wiem ile Pani Ania ma lat, ale chciałabym być tak zadbana jak Pani Ania w jej wieku.
 
 
IMG_0496 11108970_10202869369535721_7385625670414042877_n
Pani Ania bardzo fachowo wypowiadała się na temat usług oraz kosmetyków jakie firma ma w swojej ofercie. Miałyśmy okazję przetestować kilka kosmetyków, głównie z serii pielęgnacji rąk. Poza tym dla wybranych ochotniczek, chociaż padła propozycja dla każdej, ale tylko trzy dziewczyny, w tym ja, skorzystały z możliwości przetestowania kosmetyków na twarz. W związku z czym, że były nas tylko trzy ochotniczki, to Pani Ania nas przy okazji pomalowała…
 
 
IMG_0516
IMG_0526
11200815_10202869370735751_2738273557230392267_n
O zgrozo! To było naprawdę ciekawe doświadczenie, bo kosmetyki fajnie się zachowywały na mojej skórze, ale jak już wyszłam z restauracji to dostałam szoku i mieliśmy z moim mężem ubaw po pachy :) zobaczcie sami dlaczego!?
 
 
IMG_0539
Te zdjęcie wygląda z serii zdjęć typu: ‘co autor miał na myśli?’, ‘czy ten makijaż został zrobiony z zamkniętymi oczami?’, ‘znajdź kilka błędów makijażowych!’, ‘jak się nie malować!’
 
Niestety ten makijaż nie jest moim zdaniem do zaakceptowania, nie jest nawet w połowie profesjonalny! Moje kurze łapki przy oczach zostały jeszcze bardziej uwidocznione, a moje brwi i oczy to jedna wielka makijażowa WTOPA! Serio, ja się o wiele lepiej sama maluję! Pani Aniu, Pani też sama się lepiej maluje, więc co się tutaj stało!?

Kosmetyki bardzo fajnie zachowywały się na mojej skórze w moim prywatnym odczuciu, ale TAKIE zrobienie potencjalnej klientce makijażowej krzywdy na twarzy, to po pierwsze dla firmy naprawdę niezła WTOPA jako reklama, a po drugie mam teraz niechęć do tej firmy.
 
Na szczęście nie jestem człowiekiem, który przejmuje się takimi rzeczami, więc nie wzięłam to do siebie emocjonalnie i nie zmyłam od razu makijażu. Na szczęście pozostała część spotkania odbyła się również w dobrym humorze :)
 
Anita i Renia zaskoczyły mnie swoim nastawieniem, bo tak naprawdę upłynął miesiąc od ostatniego spotkania, a udało im się zorganizować dla nas kilka fajnych rzeczy do przetestowania. Dziewczyny jesteście wielkie! :*
 
 
IMG_0488
 
 
W związku z czym chciałabym podziękować organizatorom i sponsorom tego spotkania, bardzo miła niespodzianka!
 
 
spotkanie blogerek
A otrzymałam do przetestowania:

 
IMG_0541
 
Słodki misio!
Nie dość że był uroczy, to naprawdę wspaniale smakował!
Cała rodzinka pokosztowała ;)
 
IMG_0543

 
IMG_0550
 
IMG_0569
 
 
 
IMG_0555

IMG_0598

Już z tych rzeczy udało mi się przetestować drobinki peelingujące. Drobinki są bardzo ostre, więc przetestowałam je na stopach. Najpierw zmoczyłam stopy, naniosłam trochę mojego ulubionego żelu do kąpieli na ręce, nasypałam sobie na nie trochę jeszcze tego peelingu i po czym wmasowałam to w swoje stopy. Peeling rzeczywiście ładnie usuwa martwy naskórek, a przy okazji zmiękcza skórę. Robiąc masaż stóp dłońmi robimy sobie peeling i tu i tu ;)

                    

od www.lazniepiwne.pl

To już drugi produkt jaki dostałam od Łaźnie Piwne – nie mogę się już doczekać kiedy je przetestuję, jednak zanim to zrobię to odczekam do czasu jak przestanę karmić piersią.

IMG_0560

 

od cappuccino-pr.pl

IMG_0571

od www.facebook.com/AlwaysPolska

IMG_0551

od www.apo-discounter.pl

IMG_0561

   

od www.scandiacosmetics.pl

Mydełko już zdążyliśmy przetestować i zostało w pełni zaakceptowane przez naszą rodzinkę :) bardzo ładnie pachnie, wygląda i myje!

 IMG_0572

od www.facebook.com/CatricePolska

IMG_0563
 
IMG_0566

od www.blackpublishing.pl

IMG_0577

Upominek od Dominiki z bloga www.kosmetykowyswiat.blogspot.com :*

IMG_0573

Poza tym szczególne podziękowania dla naszego Patronu Medialnego KobietaMag.pl, który załatwił dla nas świetną paczkę kosmetyków firmy Eveline.eu, w której było:

IMG_0544
 
IMG_0545
 
IMG_0547

KobietaMag.pl stawia szczególnie na aktywność tych osób, które doskonale wiedzą, że ich głos naprawdę ma znaczenie – dla nich samych, portalu i innych internautek. To dla nich stworzony jest Klub Urody, którego misją jest dostarczanie sprawdzonej wiedzy na temat kosmetyków. Testerką serwisową może zostać każda użytkowniczka, jeśli jest aktywna na portalu lub pisze interesującego bloga lub prowadzi ciekawy kanał na YT. Można pisać własne testy kosmetyków, a także testy kosmetyków otrzymanych z portalu. Za regularne odwiedziny każda zarejestrowana użytkowniczka dostaje punkty, a zatem codzienna lektura zamieszczonych na nim artykułów sprawia, że dysponujemy punktami potrzebnymi do wzięcia udziału w licytacji wybranego produktu lub aukcji dnia. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to wstępuj do Klubu Urody KobietaMag.pl i zostań testerką kosmetyków!
 
Miło było Was spotkać dziewczyny :)
 
Ancia

Print Friendly, PDF & Email