Tabelka wymiarów ciała / Dimension Body Table – krok po kroku / step by step

tabela wymiarów ciała, body dimension table dla kobiet

 
 
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną tabelką, którą wykonałam na podstawie tabelki odręcznej, którą stosuję od lat. I tym razem tabelka również dotyczy wymiarów ciała, ale wpisujemy tutaj miary częściej, tak by mieć stałą kontrolę nad swoim ciałem.

Przygotowałam dwie wersje tej tabelki: damską i męską. Różnią się między sobą tylko jedną kolumną, damska zawiera wymiar ‘pod biustem’, natomiast męska zawiera wymiar ‘klatka piersiowa’, przy czym wersję męską mogą również stosować kobiety, które chcę mieć kontrolę wymiarową również w tej partii ciała, ja jednak wolę osobiście wersję damską ;) nie lubię nigdy patrzeć jak centymetry mi maleją z piersi podczas redukcji.

Obie wersje wyglądają wizualnie tak samo:

Tabelka wymiarów ciała – wersja damska
 
do pobrania – download – KLIK
 
 
tabela wymiarów ciała, body dimension table dla kobiet
 
 
Tabelka wymiarów ciała – wersja męska
 
do pobrania – download – KLIK
 
 
tabela wymiarów ciała, body dimension table dla mężczyzn
Teraz wytłumaczę o co chodzi w tej tabelce. W komórkach o tle mocno żółtym wpisujemy wymiary ciała wyjściowe/początkowe, nie zapominamy również o wpisaniu w odpowiednim miejscu również daty zrobienia pomiaru. W pozostałych komórkach na tle o kolorze powiedzmy cielistym ;) wpisujemy odpowiednio pobrany wymiar za pomocą metra krawieckiego. Następnie w komórkach, w szarych kwadracikach, wpisujemy różnicę w centymetrach pomiędzy miarą wyjściową/początkową a teraźniejszą, po czym każde różnice miar w ‘szarych kwadracikach’ dodajemy i wpisujemy ich sumę w kolumnie o tej samej nazwie ‘suma’. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi ;)
 
Oczywiście tabelki są dla Was, ściągajcie, udostępniajcie innym :)

Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie w komentarzach.
 
Ancia
 

Print Friendly, PDF & Email

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Z zegarkiem i wagą czyli dwumiesięczne Ysiowe dietowe wyzwanie - Nasza droga do...Miesiąc bez słodyczy - Nasza droga do...Słodycze nałogiem. Jak pozbyć się nałogu? - Nasza droga do...Miesiąc bez słodyczy. Wyzwanie. - Nasza droga do...aneta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fragmentator pl
Gość

Ancia, tabelki profesjonalne. Oby wpisywanie szło tak ładnie, jak ładnie się one prezentują. :)

Katarzyna Rudnicka
Gość

Ja na razie wolę się nie mierzyć. :D Kurczę, zaczęłam ostatnio biegać, ale się wkurzyłam, bo aplikacja na telefonie do biegania nie chciała mi działać. :D Ponoć każda wymówka dobra, ale coś z tym będę musiała zrobić i zacząć się też mierzyć, a tabelka przyda się idealnie. ^-^

trackback

[…] Tabelka wymiarów ciała – klik […]

trackback

[…] Tabelka wymiarów ciała – klik […]

trackback

[…] Tabelka wymiarów ciała – klik […]

trackback

[…] Tabelka wymiarów ciała – klik […]