Tabelka wymiarów ciała / Dimension Body Table – krok po kroku / step by step

Tabelka wymiarów ciała / Dimension Body Table – krok po kroku / step by step

25 kwietnia 2015 8 przez Nasza droga do

tabela wymiarów ciała, body dimension table dla kobiet

 
 
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną tabelką, którą wykonałam na podstawie tabelki odręcznej, którą stosuję od lat. I tym razem tabelka również dotyczy wymiarów ciała, ale wpisujemy tutaj miary częściej, tak by mieć stałą kontrolę nad swoim ciałem.

Przygotowałam dwie wersje tej tabelki: damską i męską. Różnią się między sobą tylko jedną kolumną, damska zawiera wymiar ‘pod biustem’, natomiast męska zawiera wymiar ‘klatka piersiowa’, przy czym wersję męską mogą również stosować kobiety, które chcę mieć kontrolę wymiarową również w tej partii ciała, ja jednak wolę osobiście wersję damską ;) nie lubię nigdy patrzeć jak centymetry mi maleją z piersi podczas redukcji.

Obie wersje wyglądają wizualnie tak samo:

Tabelka wymiarów ciała – wersja damska
 
do pobrania – download – KLIK
 
 
tabela wymiarów ciała, body dimension table dla kobiet
 
 
Tabelka wymiarów ciała – wersja męska
 
do pobrania – download – KLIK
 
 
tabela wymiarów ciała, body dimension table dla mężczyzn
Teraz wytłumaczę o co chodzi w tej tabelce. W komórkach o tle mocno żółtym wpisujemy wymiary ciała wyjściowe/początkowe, nie zapominamy również o wpisaniu w odpowiednim miejscu również daty zrobienia pomiaru. W pozostałych komórkach na tle o kolorze powiedzmy cielistym ;) wpisujemy odpowiednio pobrany wymiar za pomocą metra krawieckiego. Następnie w komórkach, w szarych kwadracikach, wpisujemy różnicę w centymetrach pomiędzy miarą wyjściową/początkową a teraźniejszą, po czym każde różnice miar w ‘szarych kwadracikach’ dodajemy i wpisujemy ich sumę w kolumnie o tej samej nazwie ‘suma’. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi ;)
 
Oczywiście tabelki są dla Was, ściągajcie, udostępniajcie innym :)

Jeśli macie jakieś sugestie to piszcie w komentarzach.
 
Ancia
 

Print Friendly, PDF & Email