Dlaczego miejsce siedzenia ma znaczenie

Dlaczego miejsce siedzenia ma znaczenie

29 czerwca 2015 4 przez Nasza droga do

Dziś o tym dlaczego miejsce siedzenia ma znaczenie. Każdy bloger ma chyba swoje ulubione miejsce, w którym tworzy wpisy na swojego bloga.

fotel

Ciekawa jestem czy zgadniecie, jakie jest moje ulubione miejsce na pisanie tekstów!?

Kiedyś, nie mając jeszcze dzieci, robiłam to prawie w każdej pozycji, która mi się nasunęła na myśl. Ciekawie to zabrzmiało, prawda? Wpisy tworzone były i na podłodze, i w łóżku, i na kanapie, ale od ostatniego roku są stale tworzone na fotelach. Niestety na takich już mega wysiedzianych fotelach, gdzie czuć już nawet sprężyny. Jeden fotel został już całkowicie rozebrany na części, w związku właśnie z tym wysiedzeniem. Tak na marginesie marzą mi się już nowe i tak naprawdę nowoczesne fotele.

Siedząc na fotelu czuję się bardzo swobodnie. Nie lubię pisać tekstów przy biurku. Piszę jednak zazwyczaj w momentach, kiedy mam wolne od dzieci. Tak wyobraźcie sobie, że my mamuśki czasami możemy mieć wolne od obowiązków, jakie wykonuje każda mama. Zazwyczaj piszę teksty kiedy dzieci śpią. Czasem piszę, gdy dziećmi zajmuje się ich tata. Teraz już jedyny fotel w naszym mieszkaniu, daje mi swobodę słów, jakie używam w postach, więc są to słowa bardzo szczere! Teksty takie są dla mnie bardzo ważne, byście mogli mnie bardziej poznać, jaka ta Ancia jest i jaki ma punkt widzenia. Ten nasz punkt widzenia zależny jest właśnie od sposobu siedzenia. To czy siedzę w domu i piszę teksty, czy piszę je poza domem, ma bardzo duży wpływ na to co piszę, na to co chcę przekazać i w końcu na jakość całego tekstu. Zależy mi na szczerej relacji z Wami. Oczywiście, że mogłabym wykonać świeżutki wpis, np. z relacji ze spotkania blogerek, pisząc go właśnie już na tym spotkaniu. Powiem Wam szczerze, że zanim coś wrzucę na bloga, to wolę opaść trochę z emocji. Nie lubię pisać na szybko, i cokolwiek, i jakkolwiek, byleby tylko coś napisać.

Ciekawa jestem jakie Wy macie swoje ulubione miejsca na pisanie tekstów na bloga lub wykonywania swojej pracy, o ile robicie ją w swoim domu?

 
Print Friendly, PDF & Email