SILESIA BAZAAR vol. 3 okiem blogera

SILESIA BAZAAR vol. 3 okiem blogera

14 grudnia 2015 4 przez Nasza droga do

SILESIA BAZAAR największe na Śląsku wydarzenie w branży mody i dizajnu!

Wydarzeniu w tym roku towarzyszyła nowopowstała Fundacja Blosilesia, która ściągnęła nas blogerów do malowania toreb wraz z podopiecznymi Domu Aniołów Stróżów. Każda pomalowana torba to 5 zł przekazanych przez organizatora na Stowarzyszenie!

Świetna inicjatywa, masa chętnych ludzi przybyła w sprawie pomagania! Był śmiech i była dobra zabawa, że aż zabrakło toreb! W przyszłym roku trzeba ich więcej! ;) Ja sama wymalowałam trzy torby, w tym na jednej odbiłam swoją rękę i domalowałam na paluszkach przedstawicieli naszego bloga :) Niestety byłam tylko sama, bo chłopaki się rozchorowali, a najstarszy jest w terenie.

silesia bazaar - fundacja blosilesia

Uwielbiam takie akcje, zresztą po Blogerzy dla serc sami możecie to stwierdzić, że kocham pomagać! Dzięki takim akcjom oprócz pomagania innym wyciągam też coś dla siebie: poznaję wspaniałych ludzi, otrzymuję w zamian uśmiech, zbieram doświadczenie – interesowna ze mnie bestia, co? Wrrarr he he no co ja mogę na to, że lubię to robić!

Szczerze powiedziawszy , że gdyby nie ta akcja z torbami, to nie wiem czy bym trafiła na SILESIA BAZAAR. To trzecia edycja, a ja wcześniej nie byłam na żadnej, bo zawsze coś tam wypadło, a tak ściągnęli mnie i było… świetnie! Poznałam wiele ciekawych firm z oryginalnymi projektami, no i mogłam też wesprzeć działalność Fundacji. Dobrzy ludzie Ci z Blosilesi!

Zapraszam na krótki filmik z wczorajszego dnia:

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.

Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.” Jan Paweł II

———————————–

Ach bym zapomniała dodać dla tych co nie wiedzą: organizowane są spotkania dla blogerów i dla tych co chcą dopiero zacząć swoją przygodę z blogowaniem. Przez właśnie takie spotkania nasz blog bardziej się rozwinął i działamy prężniej! Poniżej możecie zobaczyć jak to wyglądało na ostatniej bloSilesi:

Ancia

Print Friendly, PDF & Email