Specjalista radzi: pytania do Animatora zmian

Specjalista radzi: pytania do Animatora zmian

14 marca 2016 0 przez Nasza droga do

„Jak często odpuszczasz wprowadzanie usprawnień i nowych pomysłów, bo opór współpracowników jest za duży? Ile zmian utknęło w trakcie realizacji? Ile planów przykrył kurz? Chcesz się dowiedzieć jak skutecznie wprowadzać zmiany w małych i średnich firmach? Wyślij do mnie pytanie!” Ewa Tomczak

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Ewy. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych danych (nawet imion), tylko odpowiedzi na zadane pytania.

Ewa Tomczak

Ewa Tomczak – animator zmian z pasją dla ludzi. Wspiera małe i średnie firmy w odkrywaniu ich pełnego potencjału. Pomaga zaplanować i skutecznie wprowadzić usprawnienia w organizacjach. Mocno podkreśla ludzki, emocjonalny aspekt procesu. Posiada kilkuletnie doświadczanie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnieniu struktury, wprowadzaniu nowych produktów i kompleksowych działań marketingowych.

Autorka bloga ewatomczak.pl/blog, na którym przekazuje merytoryczną wiedzę dot. wdrażania usprawnień w organizacjach.

Znajdziesz ją też na facebook.com/AnimatorZmian

 

Print Friendly, PDF & Email