Specjalista radzi: pytania do Projektanta graficznego

Specjalista radzi: pytania do Projektanta graficznego

15 marca 2016 3 przez Nasza droga do

„Założyłeś swój biznes i szukasz sposobu na wyróżnienie się wśród konkurencji? Twoja firma jest już długo na rynku, a Twoje materiały graficzne już nie trafiają do klienta? A może prowadzisz bloga i pracujesz nad marką osobistą? Z chęcią odpowiem na pytania, które pomogą Ci w zbudowaniu Twojej silnej marki wizualnej.” Izabela Wyrodek

W komentarzach poniżej lub przesyłając do nas email (naszadrogado@gmail.com) możecie zadawać pytania do Izy. Raz w miesiącu zostaną opublikowane odpowiedzi na łamach naszego bloga.  Oczywiście za pośrednictwem email możecie poprosić o dyskrecje i wtedy nie opublikujemy Waszych danych (nawet imion), tylko odpowiedzi na zadane pytania.

Izabela Wyrodek

Biografia

Iza Wyrodek

Kreatywność i projektowanie było w moim życiu od  zawsze.

Przez 5 lat dzielnie studiowałam na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Po ukończeniu studiów, zamiast wybrać jasno wytyczoną ścieżkę, wybrałam krętą ścieżkę projektanta graficznego. W dodatku freelancera.

Od 3 lat pomagam małym firmom oraz jednoosobowym działalnościom kreować ich marki, zdobywać klientów i tworzyć jasne przekazy informacyjne.

Wierzę, że dobre projekty, to nie te które są ładne. To efekty wtórny, wisienka na torcie. Najważniejsze, żeby były funkcjonalne i w punkt odpowiadały na pytania: „po co?” oraz „dla kogo?”. Dostarczam funkcjonalny design, który zaskakuje efektywnością. Wiercę dziurę w brzuchach swoich klientów by dotrzeć do sedna sprawy i stworzyć projekt z którego dwie strony będą zadowolone.

Projektowanie jest moja pracą, ale także największą pasją. Jak nie projektuję dla moich klientów to projektuje dla siebie. Współtworzę start up BioreCiebieZa  i wyżywam się kreatywnie w OPT- Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu. Kocham książki o projektowaniu przez to ciągle kupuje nowe i nie nadążam ich czytać.

Gdy potrzebuje chwili wytchnienia, spaceruje z moim wiernym towarzyszem – Golden Retriverem o imieniu Retro, gotuję lub ćwiczę jogę.

Więcej o mnie i o moich projektach znajdziesz na: mojej stronie izabelawyrodek.pl oraz na stronie start upu bioreciebieza.pl/onas

Print Friendly, PDF & Email