Pomysł na Walentynki. Walentynki w Zabrzu.

Pomysł na Walentynki. Walentynki w Zabrzu.

25 stycznia 2018 17 przez Nasza droga do

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, mój mąż, wtedy jeszcze nie mąż, zabierał mnie na randki. Po ślubie zmieniły się priorytety. Znasz to? 

walentynki w Zabrzu

Jesteśmy razem już szmat czasu i choć w naszym życiu nudy nie ma, bo wiecie praca, dom, dzieci, koty, blog, to Walentynek od kilku lat nie obchodziliśmy. Dlaczego? Głównie z lenistwa, bo żadnemu z nas nie chciało się nic wymyślać. Przestaliśmy chodzić w ogóle na randki. Jedynie ten nasz blog przynajmniej trochę w nasze życie wprowadził romantyczności, bo blogowo przeważnie wszędzie razem się udajemy i dużo projektów razem robimy, m.in. takie:

„Ancia zrób mi zdjęcie do nowego tekstu na blog!”

„Co ugotujemy na kulinarną niedzielę?”

„A pojedziemy tam i zrobimy materiał na bloga?”

„Ancia, nakręćmy się teraz telefonem i wrzucimy ten filmik na facebooka!”

Jak więc widzicie wiele romantycznych chwil jest między nami w życiu blogowym. W życiu poza blogowym każdy z nas jest zajęty codziennością, często idziemy w samorozwój, a wypadałoby tak pomyśleć też (powiem tak w ładny sposób) o relacjach ze swoim partnerem życiowym. Dlatego w tym roku postanowiliśmy spędzić inaczej Walentynki, wychodzimy na kolację walentynkową! I to nie na byle jaką, bo na kolacji tej będą przyrządzać na naszych oczach posiłki, a do tego będzie muzyka na żywo i degustacja win! Ja mam ciary na samą myśl o niej, nie mogę się już doczekać!

walentynki w Zabrzu

Macie już plany na Walentynki? Może spędźcie tegoroczne Walentynki w Zabrzu, tak jak my.

Jeżeli jesteście z Katowic, Chorzowa lub Gliwic możecie spotkać nas 14 lutego w Park Hotel Diament Zabrze, to właśnie tam odbędzie się ta niesamowita kolacja.

Co dokładnie będzie na tej kolacji? Zobaczcie – tutaj. Nie zapomnijcie dać nam znać, jeśli też się tam wybieracie.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email