Jak wysłać paczkę za granicę?

Jak wysłać paczkę za granicę?

26 lutego 2018 0 przez Nasza droga do

Wysyłanie smsów czy e-maili to mega łatwa sprawa. Zaczyna się pod górkę, gdy chcę wysłać gdzieś paczkę, zwłaszcza za granicę. Wtedy człowiek ma się ochotę poddać. Ale teraz wiem, jak ominąć kolejki na poczcie i łatwo wysłać paczkę za granicę. Zobacz, może będzie to i dla Ciebie dobre rozwiązanie.

 

jak wysłać paczkę za granicę

 

Przesyłki zagraniczne, kiedyś już się trzęsłam na samą myśl o nich, gdy miałam to zrobić. Nie lubiłam strasznie wysyłać rzeczy za granicę. Zawsze mnie to jakoś tak stresowało, czy dobrze to robię i czemu tak dużo za to trzeba płacić. Pierwszy punkt jaki zawsze wybierałam, to nasza zwykła poczta, bo wiem, że tam na bank mi wyślą paczkę. Niestety długość czasu jaką pokonuje paczka nie jest dla mnie zadowalająca, no i cena również. Poza tym mam wrażenie, że czasem przesyłka jest droższa od wartości rzeczy przesyłanej. Oczywiście te wrażenie jest zależne od tego co wysyłam. 

 

jak wysłać paczkę za granicę

 

Niedawno natrafiłam na ciekawą stronę Epaka.pl, zajmującą się właśnie przesyłką paczek. Aby wysłać przesyłki, w tym również przesyłki zagraniczne, wystarczy wejść na tej stronie w zakładkę „zamów kuriera” i wypełnić dokładnie formularz, który okazuje się, że jest bardzo prosty.

Na stronie tej można sobie praktycznie wcześniej porównać ceny potencjalnej wysyłki, czyli sam wybierasz kuriera, który zajmie się Twoją przesyłką. 

Oczywiście jeśli czegoś nie wiesz, masz wątpliwości co do wysyłek, to jest fajny poradnik kurierski na tej stronie. Tłumaczą nawet jak spakować rower do wysyłki.

Jeśli nie masz w co zapakować daną rzecz, a potrzebne są do tego jakieś kartony, to jeśli nie zdobędziesz ich np. w jakimś hipermarkecie, możesz je zakupić za niewielkie pieniądze również na tej stronie. W asortymencie mają również m.in. taśmy, przekładki tekturowe, stretch. Przekładki są dobre w momencie np. jak wysyłacie obrazy, zdjęcia, meble, by się nie rysowały.

Jak lubisz mieć wybór, nie lubisz stać w kolejkach i tracić czas, to zastanów się czy nie jest opcja idealna dla Ciebie.

 

 

Print Friendly, PDF & Email