Bajki 5 minut przed snem

Bajki 5 minut przed snem

29 marca 2018 0 przez Nasza droga do

„Bajki 5 minut przed snem” to seria książek Wydawnictwa Egmont, ze świetnymi historiami znanych bohaterów z różnych bajek. Na rynku pojawiły się z tej serii już opowiadania o Spider-Manie, o Maszy i Niedźwiedziu, o Barbie, Bobie Budowniczym, jak i opowiadania z bohaterami bajek Disneya, również o znanych postaciach z kanału Disney Junior. Opowiadania idealne do poczytania tuż przed snem, ale i nie tylko!

W naszym posiadaniu znalazły się bajki o „Spider-Manie” i o „Maszy i Niedźwiedziu”.

Spider-Man. Bajki 5 minut przed snem.

 

Bajki 5 minut przed

 

Spider-man, tą postać to już raczej wszyscy znają! W książce tej nie tylko występuje sam Spider-Man, zajdziecie tam również inne postacie, w tym Avengers. 

Spiderman książka

 

Najbardziej rozbawiła nas historia z Hulkiem, jak został Spider-Hulkiem.

 

Spiderman książka

 

Jak widzicie po grafice, te książki warto również poczytać nie tylko przed snem. Praktycznie na każdej stronie znajdują się świetne obrazki, a dzieci lubią oglądać swoich ulubionych bohaterów.

Masza i Niedźwiedź. Bajki 5 minut przed snem.

 

Zanim dorwaliśmy książkę, to pierwszy raz z tą bajką mieliśmy styczność na You Tube i jeszcze w dodatku w języku rosyjskim. Po rosyjsku, czytając, brzmi to „Misza i Masza”. 

„Masza i Niedźwiedź”, to bajka o małej dziewczynce, o imieniu Masza, i o Niedźwiedziu. Dziewczynka to mały rozrabiaka, jest jej wszędzie pełno. Przy tych bajkach uśmieją się i dorośli.

 

Bajki 5 minut przed snem

 

W książce tej znajdziecie dużo humoru i również bardzo ładną grafikę.

 

Masza i Niedźwiedź książka

książka Masza i Niedźwiedź

 

 

Książki należą do tych grubszych. W każdej znajdziecie kilka ciekawych opowiadań, które nie musicie czytać swoim dzieciom po kolei. Można sobie podzielić je na kilka części i czytać je po 5 minut, tak jak sam tytuł serii wskazuje, no albo dłużej.

Dzieci z chęcią również same po nie sięgną, i te co umieją czytać same, i te które dopiero się będą uczyły lub są w trakcie. 

Jak widać książki „Bajki 5 przed snem” są świetne i dla mniejszych i większych dzieci. 

 

 

Print Friendly, PDF & Email