Gallery of Steel Figures. Galeria Figur Stalowych – moja opinia

Gallery of Steel Figures. Galeria Figur Stalowych – moja opinia

20 kwietnia 2018 0 przez Nasza droga do

W Gliwicach, Krakowie, Pruszkowie, Warszawie stanęła Galeria Figur Stalowych. Jak tylko usłyszałam, że Polak Mariusz Olejnik wymyślił taką galerię, a że jestem z branży stalowej, to tym bardziej musiałam to zobaczyć na własne oczy!

 

Galeria Figur Stalowych opinia

Pracując w branży stalowej widziałam materiały, które zużyte starano się odnowić, ale i tak dużo lądowało na złom. Szczerze powiedziawszy nawet przeszło mi na myśl, że z tych materiałów, produktów, które produkujemy czy zużywamy można byłoby stworzyć cuda.

Jadąc do galerii wiedzieliśmy, że ceny wejściówek nie będą małe. Jako hutniczka i były pracownik działu technologicznego musiałam przyjrzeć się detalom. Patrząc tak na stalowe figury widziałam ogrom pracy jaką włożono, by stworzyć te cuda. Jestem ciekawa jak wygląda transport tych figur. Masa godzin spawania, pewnie często w niefajnej pozycji. Szacun i gratulacje za wspaniały pomysł i wykonanie!

Z tego co widziałam w internecie, w każdej lokalizacji są inne figury. W Gliwicach, w Europie Centralnej, zachwycaliśmy się wszystkimi postaciami i pojazdami. Ogromnym jednak zaskoczeniem były trasformersi (były ogromne), stolik ze Spider-Man’em i pająkami, Hulk z ogromnej ilości nakrętek stalowych, szturmowiec ze Star Wars, no i motory, i auta, i postacie z bajek! Był i Freddie Mercury. Awsome!

Wszystko można dotykać, a do aut i na motory można nawet wchodzić. 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć, które zrobiliśmy w Gliwicach.

 

Galeria Figur Stalowych opiniaGaleria Figur Stalowych opiniaGaleria Figur Stalowych opinia

Galeria Figur Stalowych opinia

Galeria Figur Stalowych opinia

Byliście na tej wystawie? Słyszeliście w ogóle o niej? Wybieracie się?

 

Jeśli lubisz bywać w różnych ciekawych miejscach, a do tego masz dzieci i profil na facebooku, to zapraszamy Cię do naszej grupy Atrakcje dla rodzin z dziećmi, która została stworzona po to, by dzielić się relacjami, zdjęciami, informacjami o ciekawych wydarzeniach. 

 

 

Print Friendly, PDF & Email