Nasza relacja z Silesia Bazaar Kids vol. 6

Nasza relacja z Silesia Bazaar Kids vol. 6

16 kwietnia 2018 0 przez Nasza droga do

To nie tajemnica, że niedzielę spędziliśmy na Silesia Bazaar Kids vol. 6 w Katowicach. Na naszym blogu, fanpage oraz na naszej grupie na facebooku „Atrakcje dla rodzin z dziećmi” już dawno o tym mówiliśmy. W związku z tym, że lubimy dziecięce atrakcje, musieliśmy tam być! To była czysta przyjemność!

Silesia Bazaar Kids 2018

Czy warto w ogóle  iść na targi Silesia Bazaar Kids?

Pozwólcie, że napiszemy swoją opinię patrząc na te targi jako rodzice. 

Na Silesia Bazaar Kids vol. 6 widzieliśmy ogrom wystawców.

To tutaj znaleźliśmy sporo oryginalnych ubranek i dodatków dla dzieci. Ponadto było wiele rzeczy i usług związanych z dziećmi, z którymi mogliśmy się na miejscu zapoznać. Bardzo fajne było to, że pewne rzeczy można było testować na miejscu. Nic tak bardzo nie zachęca dzieci jak bezpośredni kontakt z daną rzeczą, jeszcze przed wykupieniem abonamentu na dane warsztaty czy kupieniem danej usługi. 

Podczas targów odbywały się również różne występy i prelekcje. 

Oczywiście nie można zapomnieć też o części gastronomicznej, bo bez tego ciężko by było.

Idąc na tegoroczne Silesia Bazaar Kids wiedzieliśmy, że warto zaopatrzyć się w gotówkę ze względu na brak terminali (tę wiedzę wynieśliśmy z poprzednich edycji). Czy terminali nam brakowało? Nam nie, bo przynajmniej wydaliśmy tyle pieniędzy ile chcieliśmy. 

 

 

Silesia Bazaar Kids 2018 Silesia Bazaar Kids 2018 Silesia Bazaar Kids 2018 Silesia Bazaar Kids 2018

 

 

OBEJRZYJ FILM ⇓⇓⇓ KLIK ⇓⇓⇓

 

Targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, tuż obok Spodka. Sam budynek MCK oraz okoliczne budowle to ogrom atrakcji dla dzieci. 

Widzieliśmy ciekawość naszych dzieci: „Ale tu jest aut!”, „Ten budynek zaraz spadnie!”, „Możemy iść na dach?”, „Tu jest trawa!?” Jak widać centrum Katowic zachwyca również dzieci!

 

Silesia Bazaar Kids 2018

 

Parking przy MCK jest darmowy i nie było problemu z zaparkowaniem auta. Poza tym była to niedziela, więc tym bardziej.

 

Silesia Bazaar Kids 2018

Silesia Bazaar Kids 2018

 

Jak najbardziej zachęcamy do przybycia na Silesia Bazaar Kids. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla firm. Firmy mogą zaprezentować swoje produkty i usługi, a my możemy się z nimi zapoznać, a nawet zakupić.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email