Interaktywny atlas świata dla dzieci. Odkrywaj świat z Albikiem

Interaktywny atlas świata dla dzieci. Odkrywaj świat z Albikiem

11 stycznia 2019 0 przez Nasza droga do

Odkąd działam w blogosferze, widzę jak podróżowanie stało się czymś ważnym. Ludzie tworzą od lat blogi, vlogi, książki, zachęcając do podróży, odkrywania nowych miejsc. Nawet zarabiają na podróżowaniu. Niby wszystkie miejsca na świecie mamy już opisane w internecie (choć niektóre są bardzo chronione przez tamtejsze władze), to człowiek i tak jest żądny przygód i wiedzy. Musi zobaczyć te piękno na własny oczy! Jeśli lubisz odkrywać nowe, a do tego masz dziecko, które żądne jest również przygód, to pewnie zainteresuje Cię interaktywny atlas świata dla dzieci. Jesteś ciekaw, czytaj dalej.

 

 

Pierwszy raz z tym interaktywnym atlasem miałam styczność na grudniowym spotkaniu mikołajkowym Mikołajki w Grodzie Kraka. Jest to interaktywny atlas, który opowiada o wskazanym przez dziecko miejscu, za pośrednictwem specjalnego pióra. Dzięki temu dziecko wraz z rodzicem odkrywają świat, biorąc razem aktywny udział. Atlas uczy, a do tego wspomaga budowanie więzi.

 

atlas śwoata dla dzieci

atlas świata dla dzieci

 

Pióro i atlas należy do serii interaktywnych książeczek Czytaj z Albikiem <Znajdziesz tam również puzzle, a nawet szopkę, z mówiącym piórem.  Pióro posiada ładowarkę, co jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Poza tym jednym piórem można odczytywać inne książki typu „Czytaj z Albikiem”. Genialny prezent dla przedszkolaka lub dziecka w podstawówce (dla tych najmłodszych).

Jestem ciekawa, czy znasz te interaktywne książki? Ja jestem zachwycona, że takie fajne rzeczy tworzą dla dzieciaków! 

 

 

Print Friendly, PDF & Email