Kudowa Zdrój z dziećmi. Park Zdrojowy. Dolnośląskie podróże

Kudowa Zdrój z dziećmi. Park Zdrojowy. Dolnośląskie podróże

16 czerwca 2021 0 przez Nasza droga do

Kudowa Zdrój z dziećmi. To był przedpołudniowy wypad do Parku Zdrojowego, po naszej wędrówce po Błędnych Skałach. Choć trochę zmęczeni po wędrówce, postanowiliśmy jeszcze coś pozwiedzać i zjeść coś dobrego, zanim dojedziemy do Duszników Zdrój, gdzie mieliśmy nocleg.

 

Kudowa Zdrój z dziećmi

Trasa samochodem z Błędnych Skał do Kudowy Zdrój jest dość ciekawa, bo prowadziła nas „Drogą stu zakrętów”. To był tylko fragment tej drogi, ale poczuliśmy jej urok, zwłaszcza na zakręcie zwanym „Język teściowej”. Poniżej możesz podpatrzeć tę trasę samochodową, spod samych Błędnych Skał do Kudowy Zdrój.

 

 

W związku ze zmęczeniem po wędrówce, jak i odzywającym się głodzie, szukaliśmy w centrum Kudowy Zdrój jakiegoś fajnego miejsca, aby coś spałaszować. Niestety godzina naszego przyjazdu była dość wczesna, a lokale dopiero przygotowywały się na otwarcie klientów (otwarcie lokali od 12 godziny tych do których zawitaliśmy). Musieliśmy się uraczyć ciepłym hot dogiem z Żabki, a na deser zimnymi lodami z lokalnych lodziarni. 

 

Kudowa Zdrój z dziećmi

 

Park Zdrojowy w Kudowie Zdrój nas bardzo mile zaskoczył, choć pogoda nie dopisywała, tego dnia, jak i poprzedniego miejscami padał deszcz, ale tu było już na szczęście po deszczu. Ubiegłoroczne sierpniowe lato nie należało do gorących, przynajmniej jego początki, co widać po naszych ubraniach na poniższym zdjęciu.

 

Kudowa Zdrój z dziećmi

Kudowa Zdrój z dziećmi

 

Pozwiedzaliśmy trochę Park Zdrojowy, w którym znaleźliśmy plac zabaw dla chłopaków, jak i bezpłatne miejsce poboru wody mineralnej. Do Kaplicy Czaszek niestety nie udało nam się wejść, ale tak naprawdę to się nawet nie staraliśmy, bo chłopcy nie chcieli. Może jak dorosną ;) Zawitaliśmy również w rejony pijalni wód mineralnych, przy której ustawione palmy dawały taki klimat, jakbyś był na zagranicznej wycieczce. Po drodze spotkaliśmy jeszcze znajomych ze swoimi dziećmi, którzy w okolicach spędzali również swój urlop. Pozdrawiamy!

Poniżej znajdziesz video relację z tego dnia, do której serdecznie Cię zapraszamy.

A może byłeś w tych okolicach? Podziel się Twoimi wspomnieniami w komentarzach.

OBEJRZYJ  ⇓⇓⇓ KLIK W FILM ⇓⇓⇓

 

Print Friendly, PDF & Email