Łeba Park pełen dinozaurów i atrakcji

Łeba Park pełen dinozaurów i atrakcji

14 sierpnia 2021 0 przez Nasza droga do

Łeba Park. Będąc w Łebie, pomimo ceny, warto tam zawitać. Zapewniony dzień dla dzieci, pełen atrakcji.

Łeba Park

Jedni mówią na niego Łeba Park, drudzy Park Dinozaurów w Łebie. Tak ogólnie jest to wielki park rozrywki z wieloma atrakcjami, nie tylko związanymi z dinozaurami! Do parku można dojechać firmowym meleksem z centrum Łeby za darmo.

 

Łeba Park Dinozaurów

 

Kupując bilety wejściowe, warto je nie zgubić, gdyż uprawniają do powrotu meleksem spod parku do centrum Łeby za darmo.  W cenie biletu macie dostęp do wszystkich atrakcji na terenie parku, czyli nie musicie nic dokupywać.

 

Łeba Park Dinozaurów

 

W Łeba Parku jedynie posiłki, napoje, pamiątki i zagubione piłeczki z golfa, są płatne. Jak już mowa o atrakcjach, to aby wszystkie atrakcje obskoczyć, to trzeba całego dnia do tego. Z każdych atrakcji można skorzystać po kilka razy. Warto jednak mieć na uwadze to, że każdy chce z tych atrakcji skorzystać, więc lepiej nie zajmować ich bez końca.

 

Łeba Park Dinozaurów

 

Tak jak pisałam wcześniej, Łeba Park jest pełen posągów dinozaurów, robi to wrażenie! Znajdziesz tam oprócz dinozaurów m.in. plac zabaw (z trampolinami, dmuchaną ślizgawką, wodną atrakcją), dom strachów (dzieci się bały bo ciemno), grotę bursztynową (można zakupić pamiątki), bajkolandię 3D, kino 7D, lustrzany labirynt, ścieżkę dawnych czasów, diabelski młyn (widać z niego Wydmę Łącką), wodne zjeżdżalnie z pontonami (na jednym pontonie można skorzystać z kilku zjeżdżalni), rowerki wodne (dwie trasy, jedna z latarniami), mini golf, mini zoo, przejażdżka ciekawymi wozami (odniesienie do bajki Flintstonowie czy do Czerwonego Kapturka) i wiele innych atrakcji. Na terenie parku są punkty gastronomiczne i ubikacje.

 

Łeba Park Dinozaurów

Łeba Park Dinozaurów

Łeba Park Dinozaurów

Łeba Park Dinozaurów

 

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z Łeba Parku, tam zobaczysz większość omówionych wcześniej atrakcji.

OBEJRZYJ  VIDEO RELACJĘ Z ŁEBA PARK ⇓⇓⇓ KLIK W FILM ⇓⇓⇓

 

Nie byliśmy w stanie pokazać w filmie wszystkich atrakcji, które są w parku, ale mamy nadzieję, że udało nam się pokazać atrakcyjność tego miejsca.

Zachęcamy do obserwowania naszego bloga i kanałów social media.

 

 

Print Friendly, PDF & Email